VBD 1A-1-1-226
€ 15,02
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VBD 1A-1-1-226/3 M
Fabrikantnummer:
43896
EAN:
04020841439964
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VBD 1A-1-1-226 is een hoogwaardige DIN-standaard enkelzijdige kabelset met een Form B-ontwerp, voorzien van een 3-polige configuratie (2+1PE met PE bij kabeluitgang). De transparante behuizing bevat een varistor en een gele LED voor betere operationele zichtbaarheid. Werkend op 24 V AC/DC met een stroomsterkte van 4 A, is deze kabelset vervaardigd met een robuuste PUR zwarte kabel (0,50 mm²) voor duurzaamheid en uitstekende prestaties in diverse omgevingen.
Belangrijke voordelen van dit product zijn de hoge beschermingsgraad van IP65, wat betrouwbaarheid in uitdagende omstandigheden garandeert. De materialen zijn RoHS-conform, halogeenvrij en bieden goede bestendigheid tegen chemicaliën en olie, waardoor het ideaal is voor diverse industriële toepassingen. Het kabelmantelmateriaal is speciaal geformuleerd voor goede microben- en hydrolysebestendigheid, wat de levensduur bevordert.
Toepassingen van de VBD 1A-1-1-226 zijn veelzijdig, waardoor hij geschikt is voor gebruik in automatiserings- en ventielaansluitsystemen. Dankzij het robuuste ontwerp en de naleving van standaarden, waaronder DIN EN 175301-803-B en ISO 4400, is het een uitstekende keuze voor het verzekeren van veilige en efficiënte elektrische verbindingen.
Belangrijke voordelen van dit product zijn de hoge beschermingsgraad van IP65, wat betrouwbaarheid in uitdagende omstandigheden garandeert. De materialen zijn RoHS-conform, halogeenvrij en bieden goede bestendigheid tegen chemicaliën en olie, waardoor het ideaal is voor diverse industriële toepassingen. Het kabelmantelmateriaal is speciaal geformuleerd voor goede microben- en hydrolysebestendigheid, wat de levensduur bevordert.
Toepassingen van de VBD 1A-1-1-226 zijn veelzijdig, waardoor hij geschikt is voor gebruik in automatiserings- en ventielaansluitsystemen. Dankzij het robuuste ontwerp en de naleving van standaarden, waaronder DIN EN 175301-803-B en ISO 4400, is het een uitstekende keuze voor het verzekeren van veilige en efficiënte elektrische verbindingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir43896 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 43896 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VBD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VBD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VBD 1A-1-1-226/3 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-B, ISO 4400 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |