VBD 1A-1-1-212
€ 40,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VBD 1A-1-1-212/25 M
Fabrikantnummer:
71765
EAN:
04020841590740
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VBD 1A-1-1-212 is een DIN-standaard enkelzijdige kabelset die betrouwbare en veilige verbindingen biedt. Met een Form B, 3-polig ontwerp (2+1PE met PE bij kabeluitgang), verzekert deze kabelset een betrouwbare verbinding met een varistor en geïntegreerde gele LED-indicator, geschikt voor diverse industriële toepassingen. Met een nominale spanning van 24 V AC/DC en een capaciteit van 4A is deze gebouwd om bestand te zijn tegen zware omstandigheden. De transparante TPE-behuizing biedt duurzaamheid terwijl de PVC zwarte kabel flexibiliteit en een lange levensduur garandeert met een geleidermaat van 0.50 mm².
De voordelen van deze kabelset omvatten zijn sterke chemische en olie-resistentie, waardoor de prestaties in zware omgevingen behouden blijven. De IP65-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en water, vooral als ze correct zijn gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectoren, wat de operationele veiligheid waarborgt. Bovendien biedt de gele LED een duidelijke functie-indicator, goed zichtbaar tijdens gebruik.
Ideaal voor gebruik in automatiserings- en besturingssystemen, kan de VBD 1A-1-1-212 kabelset worden gebruikt in zowel vaste als flexibele installaties. Zijn compatibiliteit met verschillende elektronische en industriële apparaten maakt het een veelzijdige keuze voor verbeterde connectiviteit en efficiëntie.
De voordelen van deze kabelset omvatten zijn sterke chemische en olie-resistentie, waardoor de prestaties in zware omgevingen behouden blijven. De IP65-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en water, vooral als ze correct zijn gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectoren, wat de operationele veiligheid waarborgt. Bovendien biedt de gele LED een duidelijke functie-indicator, goed zichtbaar tijdens gebruik.
Ideaal voor gebruik in automatiserings- en besturingssystemen, kan de VBD 1A-1-1-212 kabelset worden gebruikt in zowel vaste als flexibele installaties. Zijn compatibiliteit met verschillende elektronische en industriële apparaten maakt het een veelzijdige keuze voor verbeterde connectiviteit en efficiëntie.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir71765 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 71765 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VBD DIN Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VBD DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VBD 1A-1-1-212/25 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Halogeenvrij: | no |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-B, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |