VB Industriële Standaard Enkelzijdige Kabelset
€ 25,14
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1B-1-1-226/10 M
Fabrikantnummer:
46932
EAN:
04020841519406
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VB Industriële Standaard Enkelzijdige Kabelset is ontworpen voor betrouwbare connectiviteit in industriële omgevingen. Deze kabelset heeft een Form B, 3-pins configuratie (2+1PE; PE bij kabeluitgang) in een stevige, translucente behuizing. Uitgerust met een suppresordiode en een gele LED werkt het efficiënt op 24 V AC/DC, met een stroomcapaciteit van 4 A. De set omvat een robuuste zwarte PUR-kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm², wat optimale prestaties en flexibiliteit garandeert.
Deze kabelset is ideaal voor toepassingen in automatisering en ventielconnectoren, met een vrouwelijke connectorontwerp met 2+PE pinnen. Het ongeblokkeerde, gehoekte ontwerp van de connector zorgt voor gemakkelijke installatie en betrouwbaarheid. Met een IP65 beschermingsgraad is hij geschikt voor veeleisende omgevingen en biedt hij weerstand tegen olie en chemicaliën, waardoor hij perfect is voor diverse industriële toepassingen.
De VB kabelset behoudt een stabiele werking over een breed temperatuurbereik (-25 °C tot +80 °C) en ondersteunt tot 50 sluitcycli, wat zorgt voor langdurige prestaties. De naleving van de RoHS-standaard en de afwezigheid van PVC en siliconen maken het milieuvriendelijk. Deze kabelset biedt uitstekende flexibiliteit bij koude en is halogeenvrij, wat de veiligheid en duurzaamheid in verschillende installatieomstandigheden verbetert.
Deze kabelset is ideaal voor toepassingen in automatisering en ventielconnectoren, met een vrouwelijke connectorontwerp met 2+PE pinnen. Het ongeblokkeerde, gehoekte ontwerp van de connector zorgt voor gemakkelijke installatie en betrouwbaarheid. Met een IP65 beschermingsgraad is hij geschikt voor veeleisende omgevingen en biedt hij weerstand tegen olie en chemicaliën, waardoor hij perfect is voor diverse industriële toepassingen.
De VB kabelset behoudt een stabiele werking over een breed temperatuurbereik (-25 °C tot +80 °C) en ondersteunt tot 50 sluitcycli, wat zorgt voor langdurige prestaties. De naleving van de RoHS-standaard en de afwezigheid van PVC en siliconen maken het milieuvriendelijk. Deze kabelset biedt uitstekende flexibiliteit bij koude en is halogeenvrij, wat de veiligheid en duurzaamheid in verschillende installatieomstandigheden verbetert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir46932 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 46932 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1B-1-1-226/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |