VB Industriële Standaard Enkelzijdige Kabelset
€ 50,99
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1A-2-2-226/5 M
Fabrikantnummer:
50961
EAN:
04020841551406
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
60
Productinformatie
De VB Industriële Standaard Enkelzijdige Kabelset is een essentieel onderdeel voor industriële toepassingen. Deze kabelset beschikt over een Form B, 3-pins (2+1PE) ontwerp, waarbij de beschermingsaarde de kabeluitgang kruist. De doorschijnende behuizing herbergt een varistor en een gele LED-indicator, die zorgt voor efficiënte werking bij 110 V AC/DC met een stroomsterkte van 4 A. De kabel is gemaakt van zwart PUR-materiaal met een geleideromvang van 0,50 mm², wat superieure flexibiliteit en duurzaamheid biedt.
Deze kabelset is ontworpen om uitstekende bescherming te bieden met een IP65-classificatie, waardoor hij geschikt is voor zware omgevingen. De gebruikte materialen zijn halogeenvrij en hebben een goede bestandheid tegen olie en chemicaliën, wat zorgt voor een lange levensduur. De toevoeging van een varistor verbetert de beschermingscircuit, waardoor aangesloten apparatuur wordt beschermd.
Ideaal voor gebruik met industriële machines, kan deze kabelset worden geïntegreerd in systemen die betrouwbare elektrische verbindingen en signaaloverdracht vereisen. De duurzame constructie en robuuste ontwerp maken het perfect voor stationaire of flexibele installaties, of het nu gaat om vaste machinetoepassingen of mobiele apparatuur.
Deze kabelset is ontworpen om uitstekende bescherming te bieden met een IP65-classificatie, waardoor hij geschikt is voor zware omgevingen. De gebruikte materialen zijn halogeenvrij en hebben een goede bestandheid tegen olie en chemicaliën, wat zorgt voor een lange levensduur. De toevoeging van een varistor verbetert de beschermingscircuit, waardoor aangesloten apparatuur wordt beschermd.
Ideaal voor gebruik met industriële machines, kan deze kabelset worden geïntegreerd in systemen die betrouwbare elektrische verbindingen en signaaloverdracht vereisen. De duurzame constructie en robuuste ontwerp maken het perfect voor stationaire of flexibele installaties, of het nu gaat om vaste machinetoepassingen of mobiele apparatuur.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir50961 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 50961 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 110 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 110 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 120 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1A-2-2-226/5 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |