VB 1D-3-1-226
€ 9,71
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1D-3-1-226/1,75 M
Fabrikantnummer:
13670
EAN:
04001088063433
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
97
Productinformatie
De VB 1D-3-1-226 is een hoogwaardige industriële standaard enkelzijdige aansluitkabel, ontworpen met een 3-pins configuratie (2+1PE) en uitgerust met Form B-standaarden. Het robuuste zwarte lichaam is zonder schakelingen, wat het zeer betrouwbaar maakt voor verschillende industriële toepassingen. Geschikt voor 230 V AC/DC en 4 A, en voorzien van een duurzame zwarte PUR-kabel van 0,50 mm² voor optimale prestaties in veeleisende omgevingen.
De voordelen van deze kabel zijn onder andere hoge isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm) en uitstekende flexibiliteit voor zowel vaste als flexibele installaties. Met een IP65-beschermingsgraad is hij bestand tegen zware omstandigheden, terwijl de oliebestendige en halogeenvrije materialen zorgen voor duurzaamheid en veiligheid.
Deze aansluitkabel is ideaal voor automatisering en klepaansluitingen in industriële omgevingen, en biedt de perfecte mix van duurzaamheid en prestaties. De VB 1D-3-1-226 is geschikt voor systemen die betrouwbare en veilige stroomaansluitingen vereisen binnen specifieke spanning- en stroomlimieten.
De voordelen van deze kabel zijn onder andere hoge isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm) en uitstekende flexibiliteit voor zowel vaste als flexibele installaties. Met een IP65-beschermingsgraad is hij bestand tegen zware omstandigheden, terwijl de oliebestendige en halogeenvrije materialen zorgen voor duurzaamheid en veiligheid.
Deze aansluitkabel is ideaal voor automatisering en klepaansluitingen in industriële omgevingen, en biedt de perfecte mix van duurzaamheid en prestaties. De VB 1D-3-1-226 is geschikt voor systemen die betrouwbare en veilige stroomaansluitingen vereisen binnen specifieke spanning- en stroomlimieten.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13670 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), black body, without circuitry, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1D-3-1-226/1,75 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 1.75 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Uniek Nr.: | hir13670 |