VB 1D-3-1-226
€ 9,33
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1D-3-1-226/1,5 M
Fabrikantnummer:
13498
EAN:
04001088063426
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De VB 1D-3-1-226 is een hoogwaardige industriële standaard enkelzijdige kabelset, geschikt voor diverse toepassingen, met een Form B 3-pins verbinding (2+1PE; PE bij kabeluitgang). De duurzame zwarte behuizing, geschikt voor 230 V AC/DC en 4 A, is gebouwd zonder schakelingen, wat zorgt voor een robuuste prestatie in veeleisende industriële omgevingen. De kabelset heeft een flexibele PUR zwarte kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm², die uitstekende weerstand biedt tegen chemicaliën, oliën en extreme temperaturen.
Dit product valt op door de hoge beschermingsgraad met een IP65-classificatie, waardoor het ideaal is voor gebruik in zware omstandigheden en veiligheid biedt met een overgangsweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van >10^9 Ohm. Het voldoet aan strenge veiligheids- en milieunormen zoals RoHS, en is inzetbaar in diverse toepassingen, van machines en industriële installaties tot geautomatiseerde systemen, waar veilige en stabiele verbindingen essentieel zijn.
Zijn compatibiliteit met Hirschmann en Lumberg Automation connectors verhoogt de bruikbaarheid, waardoor het een betrouwbare keuze is voor professionals die op zoek zijn naar kwaliteit en efficiëntie.
Dit product valt op door de hoge beschermingsgraad met een IP65-classificatie, waardoor het ideaal is voor gebruik in zware omstandigheden en veiligheid biedt met een overgangsweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van >10^9 Ohm. Het voldoet aan strenge veiligheids- en milieunormen zoals RoHS, en is inzetbaar in diverse toepassingen, van machines en industriële installaties tot geautomatiseerde systemen, waar veilige en stabiele verbindingen essentieel zijn.
Zijn compatibiliteit met Hirschmann en Lumberg Automation connectors verhoogt de bruikbaarheid, waardoor het een betrouwbare keuze is voor professionals die op zoek zijn naar kwaliteit en efficiëntie.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13498 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), black body, without circuitry, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1D-3-1-226/1,5 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 1.5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Uniek Nr.: | hir13498 |