VB 1D-3-1-226
€ 9,03
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1D-3-1-226/1,3 M
Fabrikantnummer:
13669
EAN:
04001088063419
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De VB 1D-3-1-226 is een industriële standaard enkelzijdige kabelset, ontworpen voor gebruik in veeleisende omgevingen. Het beschikt over een Form B connector met een 3-pins configuratie (2+1PE), wat zorgt voor een veilige en stabiele verbinding. De connectorbehuizing is zwart en gemaakt van duurzame materialen, wat zorgt voor een lange levensduur en weerstand tegen zware omstandigheden. Met een spanning van 230 V AC/DC en tot 4 A, levert het betrouwbare prestaties in diverse industriële toepassingen. De kabel heeft een zwarte PUR mantel, die uitstekende bestendigheid biedt tegen chemicaliën en oliën, evenals flexibiliteit in koude omgevingen.
Belangrijke voordelen van de VB 1D-3-1-226 zijn onder andere de hoge beschermingsgraad van IP65, wat robuustheid tegen stof en water garandeert, waardoor het geschikt is voor zware industriële omstandigheden. De kabelset is RoHS-conform, wat een element van veiligheid en milieuvriendelijkheid toevoegt. Het biedt aanzienlijke mechanische robuustheid met een impulsspanning van 4,0 kV en is ontworpen om bestand te zijn tegen een breed temperatuurbereik, waardoor het veelzijdig is voor meerdere toepassingen.
Deze kabelset is bijzonder geschikt voor het aansluiten van kleppen in automatiseringssystemen, dankzij het betrouwbare verbinding systeem en de gemakkelijke installatie met een centrale schroefbevestigingsmethode. Met verschillende beschikbare kabellengtes kan het in tal van opstellingen en configuraties in industriële automatiseringstaken passen.
Belangrijke voordelen van de VB 1D-3-1-226 zijn onder andere de hoge beschermingsgraad van IP65, wat robuustheid tegen stof en water garandeert, waardoor het geschikt is voor zware industriële omstandigheden. De kabelset is RoHS-conform, wat een element van veiligheid en milieuvriendelijkheid toevoegt. Het biedt aanzienlijke mechanische robuustheid met een impulsspanning van 4,0 kV en is ontworpen om bestand te zijn tegen een breed temperatuurbereik, waardoor het veelzijdig is voor meerdere toepassingen.
Deze kabelset is bijzonder geschikt voor het aansluiten van kleppen in automatiseringssystemen, dankzij het betrouwbare verbinding systeem en de gemakkelijke installatie met een centrale schroefbevestigingsmethode. Met verschillende beschikbare kabellengtes kan het in tal van opstellingen en configuraties in industriële automatiseringstaken passen.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13669 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), black body, without circuitry, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1D-3-1-226/1,3 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 1.3 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Uniek Nr.: | hir13669 |