VB 1D-3-1-205
€ 22,40
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1D-3-1-205/10 M
Fabrikantnummer:
46935
EAN:
04020841624476
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De VB 1D-3-1-205 is een industriële standaard enkelzijdige aansluitkabel voor efficiënte elektrische connectiviteit in diverse toepassingen. Met een Form B, 3-pins ontwerp (2+1PE) en een beschermingsaarde bij de kabeluitlaat is deze connector ontworpen zonder interne schakelingen voor eenvoudige toepassing. Het ondersteunt een spanningsbereik van 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 4 A, wat het geschikt maakt voor verschillende industriële en commerciële toepassingen.
Deze aansluitkabel biedt een duurzame constructie met een zwart, hoekig lichaam van TPE, wat robuustheid en een lange levensduur garandeert. De PVC-geïsoleerde kabel van 0,75 mm² is zwart en versterkt om omgevingsuitdagingen te weerstaan, waaronder temperaturen van -25 °C tot +80 °C. Bovendien heeft het een IP65-beschermingsniveau, dat uitstekende weerstand biedt tegen stof en vocht wanneer het wordt gecombineerd met compatibele connectoren.
De VB 1D-3-1-205 is ideaal voor omgevingen waar betrouwbaarheid en duurzaamheid essentieel zijn. Het eenvoudige ontwerp zorgt voor gemakkelijke installatie en onderhoud, waardoor het geschikt is voor gebruik in ventielconnectors, industriële machines en automatiseringssystemen.
Deze aansluitkabel biedt een duurzame constructie met een zwart, hoekig lichaam van TPE, wat robuustheid en een lange levensduur garandeert. De PVC-geïsoleerde kabel van 0,75 mm² is zwart en versterkt om omgevingsuitdagingen te weerstaan, waaronder temperaturen van -25 °C tot +80 °C. Bovendien heeft het een IP65-beschermingsniveau, dat uitstekende weerstand biedt tegen stof en vocht wanneer het wordt gecombineerd met compatibele connectoren.
De VB 1D-3-1-205 is ideaal voor omgevingen waar betrouwbaarheid en duurzaamheid essentieel zijn. Het eenvoudige ontwerp zorgt voor gemakkelijke installatie en onderhoud, waardoor het geschikt is voor gebruik in ventielconnectors, industriële machines en automatiseringssystemen.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 46935 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), black body, without circuitry, 230 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.75 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1D-3-1-205/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 205 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | frei von polybromierten Diphenylether, nicht halogenfrei |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 ± 0.10 mm |
| Halogeenvrij: | no |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN VDE 0472-804 Prüfart B |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Uniek Nr.: | hir46935 |