VB 1B-1-2-212
€ 22,25
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1B-1-2-212/10 M
Fabrikantnummer:
11098
EAN:
04001088047051
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VB 1B-1-2-212 is een hoogwaardig industrieel standaard enkelzijdige cordset ontworpen voor betrouwbare connectiviteit in veeleisende omgevingen. Deze cordset heeft configuratie Form B met 3 pinnen (2+1PE) en PE over de kabeluitgang. De doorschijnende behuizing is uitgerust met een suppressordiode en een gele LED, waardoor de operationele status gemakkelijk te controleren is. De cordset werkt op 24 V AC/DC met een nominaal stroomverbruik van 4 A en bevat een duurzame 0,50 mm² PVC zwarte kabel.
Voordelen van deze cordset zijn onder meer de robuuste constructie en de veilige verbindingsmogelijkheden, deze maken het ideaal voor industriële toepassingen. De gele LED-indicator biedt duidelijke visuele feedback en vergemakkelijkt probleemoplossing en onderhoud. De suppressordiode biedt bescherming tegen spanningspieken, wat de duurzaamheid en betrouwbaarheid van de cordset vergroot.
Toepassingen van de VB 1B-1-2-212 cordset zijn uitgebreid en omvatten gebruik in automatiseringssystemen, industriële machines en elke toepassing die een betrouwbare elektrische verbinding vereist. De IP65-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen.
Voordelen van deze cordset zijn onder meer de robuuste constructie en de veilige verbindingsmogelijkheden, deze maken het ideaal voor industriële toepassingen. De gele LED-indicator biedt duidelijke visuele feedback en vergemakkelijkt probleemoplossing en onderhoud. De suppressordiode biedt bescherming tegen spanningspieken, wat de duurzaamheid en betrouwbaarheid van de cordset vergroot.
Toepassingen van de VB 1B-1-2-212 cordset zijn uitgebreid en omvatten gebruik in automatiseringssystemen, industriële machines en elke toepassing die een betrouwbare elektrische verbinding vereist. De IP65-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir11098 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11098 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1B-1-2-212/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Halogeenvrij: | no |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |