VB 1B-1-1-212
€ 13,41
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1B-1-1-212/2 M
Fabrikantnummer:
12205
EAN:
04020841249686
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VB 1B-1-1-212 is een hoogwaardige, enkelzijdige kabelset ontworpen voor industriële toepassingen. Met een 3-polige (2+1PE) configuratie met beschermingsaarde bij de kabeluitgang, zorgt het voor betrouwbare connectiviteit. De doorschijnende behuizing maakt visuele inspectie mogelijk, en de opname van een suppressordiode en gele LED biedt extra veiligheids- en functiemeldingen. Ontworpen voor 24 V AC/DC werking, kan deze kabelset een stroom tot 4 A aan. Het wordt geleverd met een duurzame 0,50 mm² zwarte PVC-kabel die geschikt is voor verschillende omgevingen.
Deze kabelset biedt uitstekende prestaties, met kenmerken zoals een IP65-beschermingsgraad, wat betekent dat hij stofdicht is en beschermd tegen waterspray vanuit elke richting. De gebruikte materialen, waaronder CuZn en PA GF, zijn ontworpen voor een lange levensduur en vlamwerendheid, wat zowel veiligheid als duurzaamheid biedt. Met een flexibele buigradius en uitstekende weerstand tegen chemicaliën en oliën voldoet het aan diverse installatie-eisen.
Ideaal voor gebruik in een breed scala aan industriële omgevingen, kan deze kabelset worden gebruikt waar betrouwbare, veilige en efficiënte elektrische verbindingen cruciaal zijn. Het is perfect voor machines, automatisering of overal waar robuuste elektrische connectiviteit vereist is.
Deze kabelset biedt uitstekende prestaties, met kenmerken zoals een IP65-beschermingsgraad, wat betekent dat hij stofdicht is en beschermd tegen waterspray vanuit elke richting. De gebruikte materialen, waaronder CuZn en PA GF, zijn ontworpen voor een lange levensduur en vlamwerendheid, wat zowel veiligheid als duurzaamheid biedt. Met een flexibele buigradius en uitstekende weerstand tegen chemicaliën en oliën voldoet het aan diverse installatie-eisen.
Ideaal voor gebruik in een breed scala aan industriële omgevingen, kan deze kabelset worden gebruikt waar betrouwbare, veilige en efficiënte elektrische verbindingen cruciaal zijn. Het is perfect voor machines, automatisering of overal waar robuuste elektrische connectiviteit vereist is.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir12205 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 12205 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with supressor diode and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1B-1-1-212/2 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Halogeenvrij: | no |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |