VB 1A-2-1-226
€ 46,28
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1A-2-1-226/2 M
Fabrikantnummer:
934636972
EAN:
04002044251833
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VB 1A-2-1-226 is een hoogwaardige industriële standaard single-ended cordset ontworpen om aan veeleisende industriële eisen te voldoen. Voorzien van een Form B-connector met een 3-polige configuratie (2+1PE; PE bij kabeluitgang), is het uitgerust met een transparant lichaam, een varistor voor beschermingscircuits en een gele LED voor functie-indicatie. Deze cordset werkt op 110 V AC/DC met een nominale stroom van 4 A, wat het ideaal maakt voor betrouwbare stroomverbindingen in verschillende toepassingen. De robuuste constructie omvat een duurzame PUR zwarte kabel, die uitstekende mechanische en chemische eigenschappen biedt met een geleidergrootte van 0,50 mm².
Deze cordset biedt aanzienlijke voordelen, zoals verbeterde bescherming door zijn IP65-ontwerp, wat stofdichte en waterbestendige eigenschappen garandeert wanneer correct gemonteerd. De toevoeging van een varistor en LED verhoogt de veiligheid en zichtbaarheid van het product. Met uitstekende weerstand tegen microben, olie en chemicaliën is het geschikt voor barre omgevingen.
Veelvuldig gebruikt in ventielconnectors, is de VB 1A-2-1-226 goed geschikt voor industriële automatiserings- en besturingssystemen. De betrouwbare prestaties bij temperaturen variërend van -25 °C tot +80 °C benadrukken de aanpasbaarheid voor verschillende industriële toepassingen, waardoor naadloze integratie in veeleisende operationele omgevingen mogelijk is.
Deze cordset biedt aanzienlijke voordelen, zoals verbeterde bescherming door zijn IP65-ontwerp, wat stofdichte en waterbestendige eigenschappen garandeert wanneer correct gemonteerd. De toevoeging van een varistor en LED verhoogt de veiligheid en zichtbaarheid van het product. Met uitstekende weerstand tegen microben, olie en chemicaliën is het geschikt voor barre omgevingen.
Veelvuldig gebruikt in ventielconnectors, is de VB 1A-2-1-226 goed geschikt voor industriële automatiserings- en besturingssystemen. De betrouwbare prestaties bij temperaturen variërend van -25 °C tot +80 °C benadrukken de aanpasbaarheid voor verschillende industriële toepassingen, waardoor naadloze integratie in veeleisende operationele omgevingen mogelijk is.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934636972 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934636972 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 110 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 110 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 120 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1A-2-1-226/2 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |