VB 1A-1-2-212
€ 21,85
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1A-1-2-212/10 M
Fabrikantnummer:
46929
EAN:
04020841623257
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VB 1A-1-2-212 is een robuuste industriële standaard enkelzijdige kabelset, ontworpen voor diverse toepassingen. Met een Form B, 3-pins configuratie (2+1PE, PE over de kabeluitgang), heeft deze kabelset een transparante behuizing, een varistor voor overspanningsbeveiliging en een handige gele LED-indicator voor operationele helderheid. Hij werkt op een spanning van 24 V AC/DC met een stroomsterkte van 4 A, wat hem geschikt maakt voor diverse elektrische omgevingen. De bijgevoegde zwarte PVC-kabel van 0,50 mm² zorgt voor betrouwbare prestaties en duurzaamheid, zelfs onder veeleisende omstandigheden.
Deze kabelset is speciaal ontworpen voor omgevingen waar betrouwbaarheid en veiligheid essentieel zijn. Hij biedt uitstekende isolatieweerstand en olieafstotendheid, wat hem bijzonder geschikt maakt voor industriële en automatiseringsapplicaties. De integratie van een varistor biedt extra bescherming tegen spanningspieken, waardoor aangesloten apparatuur wordt beschermd.
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen, deze kabelset faciliteert eenvoudige integratie met verschillende apparaten dankzij het eenvoudige ontwerp. De gegoten TPE-behuizing en hoogwaardige componenten zorgen voor een langdurige prestatie terwijl aan de veiligheidsnormen wordt voldaan. Of het nu gaat om nieuwe installaties of vervangingen, de VB 1A-1-2-212 is een veelzijdige keuze voor professionals in het veld.
Deze kabelset is speciaal ontworpen voor omgevingen waar betrouwbaarheid en veiligheid essentieel zijn. Hij biedt uitstekende isolatieweerstand en olieafstotendheid, wat hem bijzonder geschikt maakt voor industriële en automatiseringsapplicaties. De integratie van een varistor biedt extra bescherming tegen spanningspieken, waardoor aangesloten apparatuur wordt beschermd.
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen, deze kabelset faciliteert eenvoudige integratie met verschillende apparaten dankzij het eenvoudige ontwerp. De gegoten TPE-behuizing en hoogwaardige componenten zorgen voor een langdurige prestatie terwijl aan de veiligheidsnormen wordt voldaan. Of het nu gaat om nieuwe installaties of vervangingen, de VB 1A-1-2-212 is een veelzijdige keuze voor professionals in het veld.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir46929 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 46929 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1A-1-2-212/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Halogeenvrij: | no |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |