VB 1A-1-1-226
€ 16,96
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1A-1-1-226/3 M
Fabrikantnummer:
43847
EAN:
04020841439728
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VB 1A-1-1-226 is een hoogwaardige industriestandaard enkelzijdige kabelset, ontworpen voor betrouwbare prestaties en duurzaamheid. Deze kabelset heeft een Form B, 3-pins ontwerp (2+1PE), met de PE bij de kabeluitgang, en een transparante behuizing. Inclusief een varistor en een gele LED voor extra functionaliteit. Geschikt voor 24 V AC/DC toepassingen met een stroomcapaciteit van 4 A. De robuuste zwarte PUR-kabel is 0,50 mm² en biedt uitstekende flexibiliteit en duurzaamheid.
Deze kabelset biedt aanzienlijke voordelen zoals eenvoudige installatie dankzij de centrale schroefbevestiging en is geschikt voor diverse industriële toepassingen die betrouwbare connectiviteit vereisen. De IP65-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en water, wat hem ideaal maakt voor uitdagende omgevingen.
Veelzijdig in zijn toepassingen, kan deze VB kabelset worden gebruikt in verschillende omgevingen, zoals industriële automatisering en machines, waar veilige en betrouwbare verbindingen cruciaal zijn. Het brede temperatuurbereik en de weerstand tegen omgevingsfactoren maken het tot een betrouwbare keuze voor vele toepassingen.
Deze kabelset biedt aanzienlijke voordelen zoals eenvoudige installatie dankzij de centrale schroefbevestiging en is geschikt voor diverse industriële toepassingen die betrouwbare connectiviteit vereisen. De IP65-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en water, wat hem ideaal maakt voor uitdagende omgevingen.
Veelzijdig in zijn toepassingen, kan deze VB kabelset worden gebruikt in verschillende omgevingen, zoals industriële automatisering en machines, waar veilige en betrouwbare verbindingen cruciaal zijn. Het brede temperatuurbereik en de weerstand tegen omgevingsfactoren maken het tot een betrouwbare keuze voor vele toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir43847 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 43847 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1A-1-1-226/3 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |