VB 1A-1-1-226
€ 47,51
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1A-1-1-226/25 M
Fabrikantnummer:
19448
EAN:
04001088099807
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
20
Productinformatie
De VB 1A-1-1-226 is een industriële enkelzijdige kabelset ontworpen voor robuuste toepassingen. Met een 3-pins (2+1PE) Form B-connector en een doorschijnende behuizing die een varistor en een gele LED voor statusindicatie bevat, biedt het betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen. De bedrijfsspanning is 24 V AC/DC en de nominale stroom is 4A. De zwarte PUR-kabel met een adergrootte van 0,50 mm² biedt uitstekende flexibiliteit en duurzaamheid, zelfs onder zware omstandigheden. Voordelen zijn onder meer het ongeëvenaarde ontwerp dat voldoende bescherming biedt voor alledaagse industriële taken, en een centrale schroefbevestiging die de installatie vereenvoudigt. Deze kabelset is ideaal voor klepaansluitingen waar veiligheid en weerstand tegen chemicaliën en oliën noodzakelijk zijn. De naleving van veiligheidsnormen, waaronder een hoge IP65-beschermingsgraad, maakt het geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties en is bestand tegen temperaturen variërend van -25 °C tot +80 °C.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir19448 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 19448 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1A-1-1-226/25 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |