VB 1A-1-1-226
€ 11,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1A-1-1-226/1 M
Fabrikantnummer:
43844
EAN:
04020841439698
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De VB 1A-1-1-226 is een industriestandaard enkelzijdige kabelset ontworpen voor betrouwbare en efficiënte elektrische verbindingen. Deze wordt geleverd in Form B met een 3-pins configuratie (2+1PE) en een centrale schroefaansluiting. De kabelset werkt op 24 V AC/DC met een nominale stroom van 4 A. Een van de belangrijkste kenmerken is een doorzichtig lichaam geïntegreerd met een varistor en een gele LED voor eenvoudige statusindicatie. De unit bevat ook een PUR zwarte kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm² en een IP65-beschermingsclassificatie, wat duurzaamheid in industriële omgevingen garandeert. Het ontwerp bevat materialen met een goede weerstand tegen chemicaliën, olie, microben en hydrolyse, terwijl het flexibel blijft onder koude omstandigheden. Deze kabelset is geschikt voor gebruik in verschillende toepassingen, zoals het aansluiten van ventielconnectoren en andere industriële apparaten die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir43844 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 43844 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1A-1-1-226/1 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 226 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 4.6 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Halogeenvrij: | yes |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |