VB 1A-1-1-212
€ 15,93
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1A-1-1-212/5 M
Fabrikantnummer:
12190
EAN:
04020841249624
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VB 1A-1-1-212 is een robuuste industriële standaard enkelzijdige krimptang ontworpen voor betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen. Deze krimptang heeft een Form B, 3-pins configuratie (2+1PE; PE bij kabeluitgang), wat veilige en efficiënte connectiviteit biedt. De transparante behuizing is verbeterd met een ingebouwde varistor en een gele LED voor eenvoudige statusmonitoring. Werkend op 24 V AC/DC met een stroom van 4 A, bevat deze krimptang een duurzame zwarte PVC-kabel van 0,50 mm², wat langdurig gebruik garandeert.
De belangrijkste voordelen van de VB 1A-1-1-212 zijn zijn hoge weerstand tegen chemicaliën en olie, waardoor hij geschikt is voor diverse industriële toepassingen. De krimptang heeft ook een IP65-beschermingsgraad, wat weerstand tegen stof en water garandeert, mits correct gemonteerd en vergrendeld.
Ideaal voor diverse industriële toepassingen, de VB 1A-1-1-212 kan worden gebruikt in omgevingen met temperatuurbereiken van -25 °C tot +80 °C. Het is bijzonder nuttig in automatiseringssystemen en machines waar betrouwbare verbindingen cruciaal zijn. Met een nominale impuls spanning van 4.0 kV en uitstekende isolatieweerstand is dit product gebouwd om lang mee te gaan.
De belangrijkste voordelen van de VB 1A-1-1-212 zijn zijn hoge weerstand tegen chemicaliën en olie, waardoor hij geschikt is voor diverse industriële toepassingen. De krimptang heeft ook een IP65-beschermingsgraad, wat weerstand tegen stof en water garandeert, mits correct gemonteerd en vergrendeld.
Ideaal voor diverse industriële toepassingen, de VB 1A-1-1-212 kan worden gebruikt in omgevingen met temperatuurbereiken van -25 °C tot +80 °C. Het is bijzonder nuttig in automatiseringssystemen en machines waar betrouwbare verbindingen cruciaal zijn. Met een nominale impuls spanning van 4.0 kV en uitstekende isolatieweerstand is dit product gebouwd om lang mee te gaan.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir12190 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 12190 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1A-1-1-212/5 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Halogeenvrij: | no |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |