VB 1A-1-1-212
€ 21,86
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
VB 1A-1-1-212/10 M
Fabrikantnummer:
26742
EAN:
04020841596759
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De VB 1A-1-1-212 is een industriële standaard enkelzijdige kabelset van Hirschmann, ontworpen voor betrouwbare connectiviteit. Met een Form B, 3-pins (2+1PE; PE bij kabeluitgang) configuratie, heeft deze kabelset een doorschijnende behuizing met een geïntegreerde varistor en gele LED voor verbeterde operationele betrouwbaarheid. Het ondersteunt 24 V AC/DC operaties bij 4 A, waardoor het ideaal is voor verschillende industriële toepassingen.
Een belangrijk voordeel van deze kabelset is de uitstekende constructie met een zwarte PVC-kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm², wat zorgt voor optimale elektrische prestaties en duurzaamheid. De beschermcircuit omvat een varistor, die zorgt voor overspanningsbeveiliging en de levensduur van aangesloten apparatuur verlengt.
Deze kabelset is geschikt voor toepassingen die betrouwbare verbindingen onder zware omstandigheden vereisen, met een IP65 beoordeling die weerstand biedt tegen stof en waterindringing. Het is eenvoudig te verbinden met een centrale schroefbevestiging, waardoor het veelzijdig is voor verschillende industriële installaties.
Een belangrijk voordeel van deze kabelset is de uitstekende constructie met een zwarte PVC-kabel met een geleidergrootte van 0,50 mm², wat zorgt voor optimale elektrische prestaties en duurzaamheid. De beschermcircuit omvat een varistor, die zorgt voor overspanningsbeveiliging en de levensduur van aangesloten apparatuur verlengt.
Deze kabelset is geschikt voor toepassingen die betrouwbare verbindingen onder zware omstandigheden vereisen, met een IP65 beoordeling die weerstand biedt tegen stof en waterindringing. Het is eenvoudig te verbinden met een centrale schroefbevestiging, waardoor het veelzijdig is voor verschillende industriële installaties.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir26742 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 26742 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE at cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | VB Industrial Standard Single-Ended Cordset: Form B, 3-pin (2+1PE; PE at cable outlet), translucent body, with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 0.50 mm² |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | VB Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelomschrijving: | VB 1A-1-1-212/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 212 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 70 °C |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.70 mm |
| Halogeenvrij: | no |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |