TPE twin wires PLAST-ZW 0,75 zwart (800 meter)
€ 6.527,92
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
PLAST-ZW 0,75 black Holzspule
Fabrikantnummer:
62.7473-99921
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Specificaties
| Kabeltype: | Overig |
|---|---|
| Duplex: | Ja |
| Nom. geleiderdiameter: | 0.75 mm |
| AWG-maat: | 18 |
| Samenstelling geleider: | Klasse 6 = extra soepel |
| Aantal aders: | 2 |
| Materiaal aderisolatie: | Polytetrafluorethyleen (PTFE) |
| Adercodering: | Kleur |
| Afscherming groepen: | Geen |
| Mantelmateriaal: | Overig |
| Specificatie mantelmateriaal: | Overig |
| Mantelkleur: | Zwart |
| Buitendiameter circa: | 1.25 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie: | -30 - 90 °C |
| Geschikt als signaalkabel: | Ja |
| Litze: | Ja |
| Kabelbreedte circa: | 3.4 mm |
| Kabelhoogte circa: | 6.9 mm |
| Gewicht: | 32 kg/km |
| Nom. spanning U: | 1000 V |
| Uniek Nr.: | tnm62.7473-99921 |