TPE hoogspanningsdraden PLAST-HV 0,5 SN zwart (1000 meter)
€ 9.188,09
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
PLAST-HV 0,5 SN black Holzspule
Fabrikantnummer:
60.7460-99921
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Specificaties
| Nom. geleiderdoorsnede: | 0.5 mm² |
|---|---|
| AWG-maat: | 20 |
| Samenstelling geleider: | Klasse 6 = extra soepel |
| Geleidermateriaal: | Koper |
| Oppervlakte geleider: | Vertind |
| Materiaal aderisolatie: | Polytetrafluorethyleen (PTFE) |
| Aderkleur: | Zwart |
| Buitendiameter circa: | 5 mm |
| Toegestane draadbuitentemperatuur tijdens verwerking/behandeling: | -30 - 105 °C |
| Nom. spanning U: | 5000 V |
| Gewicht: | 26 kg/km |
| Uniek Nr.: | tnm60.7460-99921 |