TNCA Plug Straight 4 Hole Flange RF Connector
€ 76,33
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RFTNCAA4PFHD
Fabrikantnummer:
RFTNCAA4PFHD
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -65°C |
|---|---|
| Afstand tussen montagegaten: | 12.70mm |
| Diameter socket: | 0.46mm |
| Spanning (max.): | 500V |
| VSWR: | < 1.30 |
| Bedrijfsfrequentie (min.): | 0GHz |
| Aandraaikracht (min.): | 0.80Nm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +165°C |
| Lengte behuizing: | 19.10mm |
| Materiaal behuizing: | Stainless Steel Passivation |
| Aanhoudkracht middencontact: | >26.7N |
| Materiaal contactpen: | Beryllium Copper |
| Diëlektrische doorslagspanning: | >1500V |
| Duurzaamheid: | >500 cycles |
| Flensmontagelengte: | 17.50mm |
| Functie: | Male Flange Mount RF Connector |
| Impedantie: | 50Ohm |
| Isolatieweerstand: | >5000MOhm |
| Isolator: | Adapter ASTM D 1710 |
| Aandraaikracht (max.): | 1.10Nm |
| Bedrijfsfrequentie (max.): | 18GHz |
| Uniek Nr.: | blgRFTNCAA4PFHD |