T-Splitter, Sensor/Actuator, dubbele M12 3-polige female, met Zwarte PUR-kabel
€ 62,27
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ZV 2 4-3-225/15 M
Fabrikantnummer:
23368
EAN:
04001088122055
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De T-Splitter is een essentieel onderdeel voor uw sensor/actuator systemen, met dubbele M12 3-polige female connectors. Ontworpen voor duurzaamheid, wordt deze geleverd met een robuuste zwarte PUR-kabel voor effectieve signaaloverdracht en flexibiliteit in industriële omgevingen. Dit product is ideaal voor het efficiënt verbinden van sensoren en actuatoren, waardoor een gestroomlijnde gegevensstroom en connectiviteit verzekerd is. De hoogwaardige materialen garanderen een lange levensduur en betrouwbare prestaties onder veeleisende omstandigheden, waardoor het een perfecte aanvulling is op complexe automatiseringssystemen.
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut23368 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | < gt/ >10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | < gt/ > 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | T-Splitter, Sensor/Actuator, M12 to M12, IP67, PUR orange body, 3-pin M12 Female to 3-pin M12 female, 63 V, 4 A, with PUR, black jacket, 4x0.34mm² cable |
| Artikelomschrijving: | ZV 2 4-3-225/15 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 23368 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Type contact / Geslacht: | 2 x Female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.15 mm |
| Halogeenvrij: | |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Codering: | A |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | 1xNickel-plated, 1xNylon Black coated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | T Body |
| Connectortype: | T-Splitter |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 3 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | < gt/ > 5 M |
| Contactweerstand: | ≤ 5 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |