T-Splitter Sensor/Actuator M12 naar M12
€ 29,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
ASBS 2 M12-5S F
Fabrikantnummer:
27764
EAN:
04001088146358
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De T-Splitter Sensor/Actuator M12 naar M12 is een uiterst betrouwbare connector die is ontworpen om eenvoudige en efficiënte elektrische verbindingen in industriële omgevingen mogelijk te maken. Met een robuust IP67-geclassificeerd PUR-oranje behuizing biedt deze splitter een 5-polige M12 mannelijke naar 4-polige M12 vrouwelijke rechte verbinding. De vaste gekrulde moeren op het apparaat zorgen voor een eenvoudige installatie en een veilige pasvorm. Bovendien helpen de 2 x M4-montagegaten met afstandsvorken bij stabiele bevestiging aan platen. Het apparaat werkt efficiënt onder spanningen van 50 V AC / 60 V DC en voldoet aan UL-normen voor 30 V AC/DC met een stroomsterkte van 4 A.
Downloads
Specificaties
| O-ringmateriaal: | FKM |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 5 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | T-Splitter Sensor/Actuator M12 to M12, IP67, PUR orange body, 5-pin M12 Male to 4-pin M12 female straight connection, fixed curled nuts to relief installation effort, 2 x M4 mounting holes with distance pins to mounting plate, 50 V AC / 60 V DC, UL: 30 V |
| Artikelomschrijving: | ASBS 2 M12-5S F |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelnummer (#1): | 27764 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Gewicht: | 35,2 g |
| UL-bestand: | E315587 |
| UL-keurmerk: | cULus |
| RoHS-conform: | |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Nominale impuls-spanning: | 1,5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 T-Connectors |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Behuizingsmateriaal / Vormdeel: | PUR |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +90°C (notice derating) |
| Connectortype: | T-Splitter |
| Afmetingen (B x H x D): | 35 mm x 21,5 mm (16 mm wo distance pins) x 51,2 mm |
| Koppelmoermateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Contactweerstand: | ≤ 5 mOhm |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PUR |
| Kleur contacthouder: | Orange (male side), Black (female side) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Uniek Nr.: | aut27764 |