Stainless Steel Vandal Resistant Illuminated IP66 Push Button Switch MPI002 Series Blue LED Ring (No Resistor) Flying Leads
€ 33,28
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MPI002/FL/BL
Fabrikantnummer:
MPI002/FL/BL
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Downloads
Specificaties
| Schroefdraadmaat: | 0.747 inch x 26TPI |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -30°C |
| Materiaal behuizing: | SS 304 |
| Stroom (max.): | 0.05A |
| Diameter: | 22mm |
| Functie: | Momentary Action |
| Verlichtingskleur: | Blue |
| Verlichtingsvorm: | Ring |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | No Resistor |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Spanning (max.): | 24V |
| Uniek Nr.: | blgMPI002/FL/BL |