Stainless Steel Illuminated Momentary Action Push Button Switch MP0045/1D1-MP0045/1D2-MP0045/1E1-MP0045/1E2 Series 12V DC Red LED Dot Solder Tag Termination
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MP0045/1D1/RD/012
Fabrikantnummer:
MP0045/1D1/RD/012
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
|---|---|
| Materiaal behuizing: | SS 304 |
| Stroom (max.): | 3A |
| Diameter: | 18mm |
| Functie: | Momentary Action |
| Verlichtingskleur: | Red |
| Verlichtingsvorm: | Dot |
| Verlichtingsstijl: | Illuminated |
| Verlichtingsspanning: | 12V |
| IP-classificatie: | IP40 |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +55°C |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgMP0045/1D1/RD/012 |