Single-Ended Cordset (ST Series)
€ 11,36
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
STAS 2 K 075 SI 1000mm
Fabrikantnummer:
972246008
EAN:
04002044215866
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
75
Productinformatie
De Single-Ended Cordset (ST Series) beschikt over een mannelijke, rechte connector uitgerust met een veiligheidsbeugel, wat hem geschikt maakt voor veilige stroomverbindingen. Deze cordset heeft een grijze behuizing en ondersteunt 2-pins+PE-configuraties. Het is geschikt voor 230 V AC/DC-werking en kan tot 10 A AC en 6 A DC verwerken. De cordset is ontworpen voor robuustheid met een CuZn-contactbasismateriaal en een gegoten PA GF-behuizingsmateriaal, wat duurzaamheid onder verschillende bedrijfsomstandigheden garandeert. De assemblage voldoet aan DIN EN 61984-normen en biedt IP54-bescherming, waardoor het geschikt is voor industriële omgevingen waar betrouwbaarheid en veiligheid van groot belang zijn. Met een kabellengte van 1 meter en een geleidergrootte van 0.75 mm² biedt het veelzijdige toepassingen in vaste installaties met een omgevingstemperatuurbereik van -25°C tot +60°C. De veiligheidsbeugel verhoogt de betrouwbaarheid door ongewenste loskoppelingen te voorkomen, wat zorgt voor een ononderbroken stroomvoorziening in kritische toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Nom. (meet)spanning: | 400 V |
|---|---|
| Aantal polen: | 2 |
| Beschermingsgraad (IP): | IP54 |
| Doorgangsweerstand: | 5 mOhm |
| Kabellengte: | 1 |
| Afgeschermd: | Nee |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling: | -30 - 90 |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie: | -30 - 90 |
| Materiaal contactcoating: | Overig |
| Gevulkaniseerd: | Ja |
| Materiaal kabelmantel: | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig: | Overig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig: | Recht |
| Met LED indicatie: | Nee |
| Type insteekcontact, veldzijdig: | Male/stift |
| Materiaal basis contactlichaam: | CuZn |
| Kleur kabelmantel: | Zwart |
| Nom. (meet)stroom In: | 10 |
| Uniek Nr.: | hir972246008 |
| Draadisolatiemateriaal: | EI 4 (EPDM) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | blue |
| Artikelnummer (#1): | 972246008 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | ST-Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP54 |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | SEV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 10 A AC / 6 A DC |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP54 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Vormdeelmateriaal: | PA 6 GF |
| Koppelcycli: | max. 50 |
| Connectorontwerp: | Straight with safety bracket |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Geleiderdoorsnede: | 0.75 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | H05RR-F 3G0.75 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | EM 3 (EPDM) |
| Bevestigingstype: | safety bracket |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice Derating |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -25°C to +60°C |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | black |
| Lange omschrijving (#1): | Sinlge-Ended Cordset (ST Series): Male, straight with safety bracket, 2-pin+PE, grey housing, 230 V AC/DC, 10 A AC/6 A DC |
| Artikelomschrijving: | STAS 2 K 075 SI 1000mm |
| Behuizingskleur: | grey |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Klantspecifiek product: | |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Accessoires apart te bestellen: | STASI 2, 732-044-..., safety bracket |