Sensor/Actuator Dubbelzijdige Kabelset
€ 29,31
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMV 3-RKMV 3-294/10 M
Fabrikantnummer:
4254
EAN:
04001088032392
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Sensor/Actuator Dubbelzijdige Kabelset is ontworpen voor betrouwbare verbindingen in automatiseringssystemen. Het beschikt over een mannelijke rechte A-code 3-pins M8 standaardconnector aan het ene uiteinde en een vrouwelijke rechte A-code 3-pins M8 standaardconnector aan het andere uiteinde. Deze connector kan 50 V AC of 60 V DC afhandelen met een stroomsterkte van maximaal 4 A. De kabel is zwart PVC met drie draden, elk met een diameter van 0.34 mm², wat zorgt voor flexibiliteit en duurzaamheid in verschillende installaties. Deze kabelset biedt hoge beschermingsniveaus, waaronder IP65 en IP67, waardoor hij bestand is tegen stof en waterinwerking wanneer correct gekoppeld. Ideaal voor industriële automatiseringstoepassingen, de connectors zijn afgeschermd en voorzien van koppelingsschroeven voor een veilige bevestiging.
Downloads
Specificaties
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
|---|---|
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 70 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 4254 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Translucent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M8 Standard |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Draadisolatiemateriaal: | SR-PVC |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 10 °C - + 60 °C |
| Kabellengte: | 10 m |
| Kabelnummer: | 294 |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 30 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 10 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 100 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSMV 3-RKMV 3-294/10 M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-104 |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight A-coded translucent 3-pin M8 Standard connector to female straight A-coded translucent 3-pin M8 Standard connector, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Uniek Nr.: | aut4254 |