Sensor/Actuator Dubbelzijdige Kabelset
€ 35,16
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSM 5-RKMW 5-671/5 M
Fabrikantnummer:
934894106
EAN:
04001088081536
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Sensor/Actuator Dubbelzijdige Kabelset is ontworpen voor industriële toepassingen die betrouwbare connectiviteit vereisen. Met een mannelijke rechte B-gecodeerde transparante 5-pins M8 Snap-In connector aan de ene kant en een vrouwelijke gehoekte tegenhanger aan de andere kant, verzekert dit product veilige verbindingen. Het ondersteunt spanningen tot 50 V AC en 60 V DC, met een stroomsterkte van 4 A voor optimale prestaties. De vijf geleiders zijn verpakt in een duurzame PVC-mantel, en deze zwarte kabel is bestand tegen zware omstandigheden dankzij een brandbaarheidsgraad van UL 94 HB. Ideaal voor gebruik in omgevingen die robuuste elektrische opstellingen vereisen, de kabelset is niet afgeschermd, wat flexibiliteit biedt op het gebied van installatie en gebruik. Verkrijgbaar in verschillende lengtes, wat zorgt voor aanpasbaarheid aan specifieke behoeften en installaties.
Downloads
Specificaties
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
|---|---|
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 75 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934894106 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Aantal draden: | 5 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Translucent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65 |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 05, zijde 2: | grey |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Snap-In |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M8 Snap-In |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 (in combination with female M8 Snap-In connector); IP65, IP67 (in combination with female M8 Standard connector) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabellengte: | 5 m |
| Kabelnummer: | 671 |
| Codering: | B |
| Codering, zijde 2: | B |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.2 ± 0.20 mm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Snap-Locking |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Coldness Flexibility |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSM 5-RKMW 5-671/5 M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-104 |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight B-coded translucent 5-pin M8 Snap-In connector to female angled B-coded translucent 5-pin M8 Snap-In connector, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Uniek Nr.: | aut934894106 |