Sensor/Actuator Dubbelzijdige Aansluitsnoer
€ 21,10
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMV 4-RKMWV 4-295/0,3 M
Fabrikantnummer:
4262
EAN:
04001088026469
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Sensor/Actuator Dubbelzijdige Aansluitsnoer is een betrouwbare oplossing voor het verbinden van sensoren en actuatoren. Het beschikt over een rechte mannelijke A-gecodeerde 4-polige M8-connector en een haakse vrouwelijke A-gecodeerde 4-polige M8-connector. Het is ontworpen voor een nominale spanning van 30 V AC/DC en kan tot 4 A dragen, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële toepassingen. De zwarte PVC-kabel bevat vier draden met een geleidergrootte van 0,34 mm². De connectors bieden bescherming tegen stof en water met een IP65/IP67-classificatie, wat duurzaamheid in industriële omgevingen garandeert. Het aansluitsnoer is ontworpen om temperaturen tussen -40 °C en +90 °C te weerstaan, wat flexibiliteit en veerkracht in diverse omstandigheden biedt.
Downloads
Specificaties
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
|---|---|
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 4262 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Translucent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M8 Standard |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Draadisolatiemateriaal: | SR-PVC |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 10 °C - + 60 °C |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Kabelnummer: | 295 |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.2 ± 0.20 mm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 30 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 10 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 100 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSMV 4-RKMWV 4-295/0,3 M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-104 |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight A-coded translucent 4-pin M8 Standard connector to female angled A-coded translucent 4-pin M8 Standard connector, 30 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Uniek Nr.: | aut4262 |