Sensor/Actuator Dubbele Aangesloten Kabelset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRSMV 3-WRKWT/LED A 4-3-520/1 M
Fabrikantnummer:
934753014
EAN:
04001088009936
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Sensor/Actuator Dubbele Aangesloten Kabelset is een essentieel verbindingscomponent dat betrouwbare en veilige verbindingen tussen sensoren en actuatoren mogelijk maakt in veeleisende omgevingen. Deze kabelset beschikt over een mannelijke rechte A-gecodeerde witte 3-polige M8 F&B (Wash-Down) connector en een vrouwelijke hoekige A-gecodeerde transparante 4-polige M12 F&B (Wash-Down) connector met geïntegreerde 2xLED's (PNP). Het is ontworpen voor robuuste werking onder zware omstandigheden met een bedrijfsspanning van 10-30 V DC en ondersteunt tot 4 A stroom. De TPE oranje kabel, bestaande uit 3 draden (0,25 mm²), is brandwerend en bestand tegen schadelijke chemicaliën. De connectoren zijn zeer duurzaam, met een beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 en IP69K, wat optimale prestaties garandeert, zelfs bij langdurige blootstelling aan vocht en verontreinigingen. Deze oplossing is ideaal voor industriële automatiseringstoepassingen die hoge betrouwbaarheid en weerstand tegen omgevingsfactoren vereisen.
Downloads
Specificaties
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
|---|---|
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 65 °C |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934753014 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 2: | n.c. |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | EMDM, black |
| Aantal draden: | 3 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | White |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Transparent |
| Vormdeelmateriaal: | PP GF |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PP GF |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Nominale impuls-spanning: | 0.5 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 F&B (Wash-Down) |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight A-coded white 3-pin M8 F&B (Wash-Down) connector to female angled A-coded transparent 4-pin M12 F&B (Wash-Down) connector with 2xLEDs (PNP), 10-30 V DC, 4 A; TPE orange cable, 3-wires, 0.25 mm² |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kabellengte: | 1 m |
| Kabelnummer: | 520 |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Kabeldiameter D: | ø 4.3 ± 0.20 mm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | Stainless Steel |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Kleur contacthouder: | White |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | White |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Functie-indicator, zijde 2: | 2xLEDs (PNP) |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP GF |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PP GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| ECOLAB: | |
| Artikelomschrijving: | WRSMV 3-WRKWT/LED A 4-3-520/1 M |
| Uniek Nr.: | aut934753014 |