Sensor/Actuator Double-Ended Cordset
€ 54,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRST 8-WRKWT 8-523/3 M
Fabrikantnummer:
18229
EAN:
04001088095991
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Sensor/Actuator Double-Ended Cordset beschikt over een mannelijke rechte A-gecodeerde witte 8-pins M12 F&B (Wash-Down) connector aan het ene uiteinde en een vrouwelijke haakse A-gecodeerde witte 8-pins M12 F&B (Wash-Down) connector aan het andere uiteinde. Ontworpen om 30 V AC/DC te verwerken met een stroomsterkte van 2 A, is dit product ideaal voor omgevingen die een hoge vochtbestendigheid en reinigingsmogelijkheden vereisen. De robuuste TPE oranjekabel bevat 8 draden met een dwarsdoorsnede van 0,25 mm². De kabel biedt uitstekende flexibiliteit en duurzaamheid, en kan bedrijfstemperaturen van -40 °C tot +105 °C weerstaan, evenals talrijke koppelcycli tot 100. De connectoren zijn IP65-, IP67-, IP68- (1 m / 24 uur) en IP69K-geclassificeerd, wat betrouwbare prestaties garandeert in zware industriële omgevingen.
Voordelen:
- Hoog vocht- en stofbeschermingsniveau met IP65-, IP67-, IP68- en IP69K-classificaties.
- Duurzame en flexibele TPE-kabel voor een langere levensduur en eenvoudige installatie.
- Hoge elektrische prestaties met een nominale stroom van 2 A en een nominale spanning van 30 V AC/DC.
Toepassingen:
Deze dubbelzijdige cordset is perfect voor industriële automatisering, machines en andere omgevingen met strenge reinigingseisen. Het zorgt voor uitstekende connectiviteit voor sensoren en actuatoren in zware omstandigheden, waardoor de betrouwbaarheid en prestaties van het systeem worden verbeterd.
Voordelen:
- Hoog vocht- en stofbeschermingsniveau met IP65-, IP67-, IP68- en IP69K-classificaties.
- Duurzame en flexibele TPE-kabel voor een langere levensduur en eenvoudige installatie.
- Hoge elektrische prestaties met een nominale stroom van 2 A en een nominale spanning van 30 V AC/DC.
Toepassingen:
Deze dubbelzijdige cordset is perfect voor industriële automatisering, machines en andere omgevingen met strenge reinigingseisen. Het zorgt voor uitstekende connectiviteit voor sensoren en actuatoren in zware omstandigheden, waardoor de betrouwbaarheid en prestaties van het systeem worden verbeterd.
Downloads
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 2: | green |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 04, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 05, zijde 2: | grey |
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 06, zijde 2: | pink |
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 07, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Draad kleur 08, zijde 2: | red |
| Draad kleur 01, zijde 2: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal draden: | 8 |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | EPDM, black |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 65 °C |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 18229 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 F&B (Wash-Down) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Kleur contacthouder: | White |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | White |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP-GF |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PP-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Kabelnummer: | 523 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | Stainless Steel |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Kabeldiameter D: | ø 6.2 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 1.25 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | WRST 8-WRKWT 8-523/3 M |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight A-coded white 8-pin M12 F&B (Wash-Down) connector to female angled A-coded white 8-pin M12 F&B (Wash-Down) connector, 30 V AC/DC, 2 A; TPE orange cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | White |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | White |
| Vormdeelmateriaal: | PP-GF |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| ECOLAB: | |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PP-GF |
| Uniek Nr.: | aut18229 |