Sensor/Actuator Double-Ended Cordset
€ 26,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWT 5-RKMV 5-293/0,6 M
Fabrikantnummer:
934898178
EAN:
04001088088474
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Sensor/Actuator Double-Ended Cordset is een hoogwaardige interconnectie-oplossing, ontworpen voor betrouwbare signaaloverdracht in industriële automatiseringsomgevingen. Deze cordset beschikt over een mannelijke, hoekige A-gecodeerde transparante 5-pins M12-connector aan de ene zijde en een vrouwelijke, rechte B-gecodeerde transparante 5-pins M8-connector aan de andere zijde, die bedrijfsvoltages tot 50 V AC / 60 V DC en een nominale stroom van 4 A aankan. De robuuste en flexibele zwarte PUR-kabel bestaat uit 5 draden van elk 0,34 mm², wat zorgt voor uitstekende duurzaamheid en prestaties onder veeleisende omstandigheden. Bovendien biedt het superieure omgevingsbescherming met waarderingen van IP65, IP67, IP68 en IP69K, waardoor het geschikt is voor gebruik in ruwe omgevingen met blootstelling aan water, stof en andere verontreinigingen. Deze cordset is ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen, en zorgt voor zowel efficiëntie als betrouwbaarheid in signaal- en stroomoverdracht.
Downloads
Specificaties
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934898178 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Translucent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 05, zijde 2: | grey |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M8 Standard |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male angled A-coded translucent 5-pin M12 Standard connector to female straight B-coded translucent 5-pin M8 Standard connector, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kabellengte: | 0.6 m |
| Kabelnummer: | 293 |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | B |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-104 |
| Artikelomschrijving: | RSWT 5-RKMV 5-293/0,6 M |
| Uniek Nr.: | aut934898178 |