Sensor/Actuator Double-Ended Cordset
€ 22,80
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWT 3-RKT 4-3-224/1 M
Fabrikantnummer:
44370
EAN:
04020841443305
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Sensor/Actuator Double-Ended Cordset is met precisie ontworpen om optimale connectiviteit in industriële omgevingen te garanderen. Het beschikt over een mannelijke, hoekige A-gecodeerde, doorschijnende 4-pins M12-connector en een vrouwelijke rechte tegenhanger, wat zorgt voor naadloze connectiviteit voor sensor- en actuatorsystemen. De zwarte PUR-kabel ondersteunt 230 V AC/DC en 4 A, met drie draden en een geleidermaat van 0,34 mm² voor een efficiënte elektrische prestatie.
Deze robuuste cordset biedt tal van voordelen, waaronder uitstekende weerstand tegen olie, chemicaliën en microben, waardoor hij zeer duurzaam is in verschillende omstandigheden. Het heeft ook een indrukwekkende beschermingsgraad met een IP65 tot IP69K-classificatie, wat betrouwbare werking garandeert, zelfs in veeleisende omgevingen. Met een flexibiliteitsbereik van -40 °C tot +90 °C ondersteunt het een breed temperatuurbereik voor diverse toepassingen.
Ideaal voor industriële automatisering, faciliteert deze cordset betrouwbare transmissie van signalen tussen sensoren en actuatoren. Uitgerust met onbeschermde functies en een hoge mechanische weerstand, is het perfect voor dynamische machineprocessen die robuuste en veilige verbindingen vereisen.
Deze robuuste cordset biedt tal van voordelen, waaronder uitstekende weerstand tegen olie, chemicaliën en microben, waardoor hij zeer duurzaam is in verschillende omstandigheden. Het heeft ook een indrukwekkende beschermingsgraad met een IP65 tot IP69K-classificatie, wat betrouwbare werking garandeert, zelfs in veeleisende omgevingen. Met een flexibiliteitsbereik van -40 °C tot +90 °C ondersteunt het een breed temperatuurbereik voor diverse toepassingen.
Ideaal voor industriële automatisering, faciliteert deze cordset betrouwbare transmissie van signalen tussen sensoren en actuatoren. Uitgerust met onbeschermde functies en een hoge mechanische weerstand, is het perfect voor dynamische machineprocessen die robuuste en veilige verbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 2: | n.c. |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal draden: | 3 |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM, green |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 44370 |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Kabelnummer: | 224 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 4.30 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSWT 3-RKT 4-3-224/1 M |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male angled A-coded translucent 4-pin M12 Standard connector to female straight A-coded translucent 4-pin M12 Standard connector, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Translucent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut44370 |