Sensor/Actuator Double-Ended Cordset
€ 67,60
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5-RKWT/LED P 5-259/12,5 M
Fabrikantnummer:
15754
EAN:
04001088081079
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
3
Productinformatie
De Sensor/Actuator Double-Ended Cordset van Lumberg Automation beschikt over een mannelijke rechte A-gecodeerde 5-pins M12 standaardconnector, gecombineerd met een vrouwelijke gebogen A-gecodeerde 5-pins M12 standaardconnector. Uitgerust met 3xLEDs (PNP) werkt de kabelset binnen een bereik van 10-30 V DC en ondersteunt een maximale stroom van 4 A. De kabel is gemaakt van duurzaam PUR-materiaal, oranje van kleur, en heeft 5 draden met een doorsnede van 0,50 mm². De connectors zijn gemaakt van hoogwaardige materialen, waaronder vernikkeld CuZn voor bevestigingen en CuSn voor contacten, wat zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Deze kabelset voldoet aan de IEC 61076-2-101 standaard en heeft een IP69K classificatie voor uitstekende bescherming tegen binnendringen, wat het ideaal maakt voor moeilijke industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 05, zijde 2: | green-yellow |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM, green |
| Oliebestendigheid: | VDE 0472-803 |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 15754 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Kabelnummer: | 259 |
| Kabellengte: | 12.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Seawater resistance; Coldness flexibility |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 5-RKWT/LED P 5-259/12,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight A-coded translucent 5-pin M12 Standard connector to female angled A-coded translucent 5-pin M12 Standard connector with 3xLEDs (PNP), 10-30 V DC, 4 A; PUR orange cable, 5-wires, 0.50 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Translucent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Functie-indicator, zijde 2: | 3xLEDs (PNP) |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut15754 |