Sensor/Actuator Double-Ended Cordset
€ 49,02
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 4-RKT/LED F 4-225/10 M
Fabrikantnummer:
51687
EAN:
04020841487125
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Sensor/Actuator Double-Ended Cordset is ontworpen voor naadloze en efficiënte verbindingen tussen sensoren en actuatoren. Het beschikt over een mannelijke en vrouwelijke rechte A-gecodeerde transparante 4-pins M12-connector met 2xLEDs (PNP), geschikt voor spanningsniveaus van 10-30 V DC en een nominale stroom van 4 A. De duurzame zwarte PUR-kabel bestaat uit vier draden met een geleider grootte van 0,34 mm², wat zorgt voor een robuuste structuur die geschikt is voor diverse industriële toepassingen.
Deze cordset onderscheidt zich door zijn hoge weerstand tegen omgevingsfactoren zoals microben en hydrolyse, en biedt langdurige betrouwbaarheid. De connectors zorgen voor snelle en veilige verbindingen met een beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 en IP69K, waardoor ze geschikt zijn in zware omstandigheden. Met maximaal 100 koppelcycli biedt het aanzienlijke duurzaamheid voor herhaalde verbindingen.
Ideaal voor toepassingen die hoge snelheid dataoverdracht en betrouwbare signalering vereisen, functioneert deze cordset uitstekend in geautomatiseerde omgevingen en maakt flexibele en efficiënte installaties mogelijk in diverse omgevingen.
Deze cordset onderscheidt zich door zijn hoge weerstand tegen omgevingsfactoren zoals microben en hydrolyse, en biedt langdurige betrouwbaarheid. De connectors zorgen voor snelle en veilige verbindingen met een beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 en IP69K, waardoor ze geschikt zijn in zware omstandigheden. Met maximaal 100 koppelcycli biedt het aanzienlijke duurzaamheid voor herhaalde verbindingen.
Ideaal voor toepassingen die hoge snelheid dataoverdracht en betrouwbare signalering vereisen, functioneert deze cordset uitstekend in geautomatiseerde omgevingen en maakt flexibele en efficiënte installaties mogelijk in diverse omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM, green |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 51687 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 10-30 V DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 4-RKT/LED F 4-225/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight A-coded translucent 4-pin M12 Standard connector to female straight A-coded translucent 4-pin M12 Standard connector with 2xLEDs (PNP), 10-30 V DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Translucent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Functie-indicator, zijde 2: | 2xLEDs (PNP) |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut51687 |