Sensor/Actuator Double-Ended Cordset
€ 21,51
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMV 3-RKMV 3-224/2 M
Fabrikantnummer:
45312
EAN:
04020841450433
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Sensor/Actuator Double-Ended Cordset heeft een robuust en nauwkeurig ontwerp, waardoor hij ideaal is voor toepassingen in de industriële automatisering. Deze cordset omvat een male rechte A-codering doorschijnende 3-polige M8 standaardconnector aan het ene uiteinde en een female rechte A-codering doorschijnende 3-polige M8 standaardconnector aan het andere uiteinde, geschikt voor elektrische specificaties van 50 V AC / 60 V DC en 4 A. De kabel is vervaardigd van hoogwaardig PUR-materiaal met een zwarte buitenmantel, drie 0,34 mm² draden, die zorgen voor betrouwbare elektrische prestaties en duurzaamheid. De cordset voldoet aan strenge normen en biedt een consistente en veilige verbinding met IP65, IP67 en IP69K classificaties. Ontworpen om een breed scala aan bedrijfstemperaturen en omgevingsuitdagingen te doorstaan, is deze cordset ideaal voor continu gebruik in ruwe industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
|---|---|
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 70 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 45312 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Translucent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M8 Standard |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabellengte: | 2 m |
| Kabelnummer: | 224 |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Kabeldiameter D: | ø 4.30 ± 0.20 mm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness Flexibility |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSMV 3-RKMV 3-224/2 M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-104 |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight A-coded translucent 3-pin M8 Standard connector to female straight A-coded translucent 3-pin M8 Standard connector, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Uniek Nr.: | aut45312 |