Sensor/Actuator Double-Ended Cordset
€ 32,33
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSM 5-RKMW 5-507/3 M
Fabrikantnummer:
934894113
EAN:
04001088081604
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Sensor/Actuator Double-Ended Cordset beschikt over een mannelijke rechte B-gecodeerde transparante 5-pins M8 Snap-In connector aan de ene kant en een vrouwelijke hoekige B-gecodeerde transparante 5-pins M8 Snap-In connector aan de andere kant. Met een capaciteit van 50 V AC / 60 V DC en een stroomverbruik van 3A, zorgt deze robuuste cordset voor betrouwbare verbindingen voor uw sensor- en actuator toepassingen. De cordset is ontworpen met een zwarte PVC-kabel, bestaande uit 5 draden, elk met een dwarsdoorsnede van 0.25 mm², waardoor het geschikt is voor diverse industriële omgevingen. Het Snap- en Schroefvergrendelingsmechanisme van de connectoren garandeert een veilige en snelle installatie, wat de operationele efficiëntie verhoogt.
Downloads
Specificaties
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 75 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934894113 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Aantal draden: | 5 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Translucent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale stroom*: | 3 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65 |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 05, zijde 2: | grey |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Snap-In |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M8 Snap-In |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 (in combination with female M8 Snap-In connector); IP65, IP67 (in combination with female M8 Standard connector) |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Kabellengte: | 3 m |
| Kabelnummer: | 507 |
| Codering: | B |
| Codering, zijde 2: | B |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Snap-Locking |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.22 ± 0.10 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSM 5-RKMW 5-507/3 M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1-2 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-104 |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight B-coded translucent 5-pin M8 Snap-In connector to female angled B-coded translucent 5-pin M8 Snap-In connector, 50 V AC / 60 V DC, 3 A; PVC black cable, 5-wires, 0.25 mm² |
| Uniek Nr.: | aut934894113 |