Sensor/Actuator Double-Ended Cordset
€ 30,40
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSM 5-RKM 5-293/1 M
Fabrikantnummer:
934894019
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Sensor/Actuator Double-Ended Cordset biedt een veelzijdige verbindingsoplossing tussen sensoren en actuatoren. Het is voorzien van een mannelijke rechte B-gecodeerde doorschijnende 5-polige M8 Snap-In connector aan het ene uiteinde en een vrouwelijke rechte B-gecodeerde doorschijnende 5-polige M8 Snap-In connector aan het andere uiteinde. De cordset is ontworpen om 50 V AC / 60 V DC te verwerken en een stroomsterkte tot 4 A, wat het geschikt maakt voor diverse industriële toepassingen. De zwarte PUR-kabel omvat 5 draden met een doorsnede van 0,34 mm², bekend om hun duurzaamheid en hoge flexibiliteit. Een opmerkelijk kenmerk is de uitstekende weerstand tegen microben en hydrolyse en de flexibiliteit bij koude, wat zorgt voor betrouwbare prestaties onder verschillende omgevingsomstandigheden. Deze cordset heeft een beschermingsgraad van IP65/IP67 bij gebruik met compatibele vrouwelijke M8-connectoren, wat zorgt voor een robuuste prestatie in veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 75 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934894019 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Aantal draden: | 5 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Translucent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65 |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 05, zijde 2: | grey |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Snap-In |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M8 Snap-In |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 (in combination with female M8 Snap-In connector); IP65, IP67 (in combination with female M8 Standard connector) |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabellengte: | 1 m |
| Kabelnummer: | 293 |
| Codering: | B |
| Codering, zijde 2: | B |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Snap-Locking |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness Flexibility |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSM 5-RKM 5-293/1 M |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA 66 GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-104 |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight B-coded translucent 5-pin M8 Snap-In connector to female straight B-coded translucent 5-pin M8 Snap-In connector, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Uniek Nr.: | aut934894019 |