Sensor/Actuator Double-Ended Cordset
€ 51,46
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PRST 4-PRKWT 4-07/5 M
Fabrikantnummer:
38425
EAN:
04020841481307
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Sensor/Actuator Double-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor efficiënte automatiseringssystemen. De rechte mannelijke A-gecodeerde 4-pins M12 F&B (PVC) connector aan de ene kant en de haakse vrouwelijke A-gecodeerde 4-pins M12 F&B (PVC) connector aan de andere kant zorgen voor betrouwbare en veilige verbindingen. De cordset ondersteunt bedrijfsspanningen tot 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 4 A. De robuuste PVC-kabel in oranje uitvoering heeft 4 draden en een geleidermaat van 0,25 mm², wat zorgt voor kwalitatief hoogwaardige prestaties in diverse industriële toepassingen. De M12-connectoren bieden uitstekende contactweerstand, wat zorgt voor naadloze en efficiënte signaaloverdracht met een isolatieweerstand over 10^9 Ohm en beschermingsgraden van IP65 en IP67. Deze cordset is geschikt voor installaties die werken bij temperaturen van -25 °C tot +50 °C.
Downloads
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | EPDM, black |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 38425 |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 F&B (PVC) |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 F&B (PVC) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Angled |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 50 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 25 °C - + 50 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | Stainless Steel |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | PRST 4-PRKWT 4-07/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor/Actuator Double-Ended Cordset: Male straight A-coded orange 4-pin M12 F&B (PVC) connector to female angled A-coded orange 4-pin M12 F&B (PVC) connector, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Orange |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Orange |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Uniek Nr.: | aut38425 |