Sensor / Actuator Connectors
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWT 4-RKT 4-646/0.6M
Fabrikantnummer:
600006279
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Sensor / Actuator Connectors zijn ontworpen voor efficiënte connectiviteit met een dubbelzijdige kabelset met M12 Standaard connectoren. Aan de ene kant bevindt zich een gehoekte mannelijke 4-polige connector, terwijl de andere kant een rechte vrouwelijke 4-polige connector heeft. Ontworpen voor prestaties, ondersteunt deze kabelset tot 250 V en 4 A, waardoor hij ideaal is voor diverse industriële en automatiseringstoepassingen. De grijze PVC-kabel met 22 AWG-classificatie zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen. Of u nu sensoren of actuatoren integreert, deze veelzijdige connectorenset biedt een veilige en efficiënte oplossing.
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
|---|---|
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect or disconnect under load. |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM, green or black |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 600006279 |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | |
| UL-kabeltype: | AWM 2661, C(RU) AWM I/II A/B |
| UL-bestand: | E315587 |
| VDE-keurmerk: | |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-SR |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 15 to 105°C |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 22 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu [Bare Copper] |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Kabelnummer: | 646 |
| Kabellengte: | 0.6 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 to 105°C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 15 to 105°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, Nickel-plated, External thread |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, Nickel-plated, Internal thread |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Thread |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Kabeldiameter D: | Ø 5.10 mm |
| Kleur kabelmantel: | Grey |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 1.25 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSWT 4-RKT 4-646/0.6M |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor / Actuator Connectors: Cordset, double ended, M12 Standard, Angled Male, 4-pole to a, M12 Standard, Straight Female, 4-pole, 250 V | 4 A; with Grey PVC 22 AWG cable |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Grey Transluscent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Grey Transluscent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL VW-1, FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut600006279 |