Sensor / Actuator Connectors
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 4-RKT 4-646/0.3M
Fabrikantnummer:
600006260
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Sensor / Actuator Connectors zijn een veelzijdige oplossing voor het verbinden van sensoren en actuatoren. Deze kabelset heeft een dubbelzijdig ontwerp met M12-standaard connectoren: een rechte mannelijke en vrouwelijke, elk met een 4-polige configuratie. Het is beoordeeld voor 250 V en 4 A, wat zorgt voor betrouwbare connectiviteit voor industriële toepassingen. De kabel is gemaakt van duurzaam grijs PVC met een specificatie van 22 AWG, wat flexibiliteit en duurzaamheid biedt in verschillende omgevingen.
De voordelen van deze kabelset omvatten de robuuste constructie die bestand is tegen zware omstandigheden, waardoor hij geschikt is voor veeleisend industrieel gebruik. De M12 connectoren zorgen voor een veilige, betrouwbare verbinding met snelle installatie en ontkoppeling. De 4-polige configuratie ondersteunt een verscheidenheid aan elektrische en signaalbehoeften.
Deze kabelset is ideaal voor integratie in geautomatiseerde systemen waar sensoren en actuatoren betrouwbare verbindingen vereisen. Het universele ontwerp ondersteunt een breed scala aan toepassingen in de productie, assemblagelijnen, robotica en meer.
De voordelen van deze kabelset omvatten de robuuste constructie die bestand is tegen zware omstandigheden, waardoor hij geschikt is voor veeleisend industrieel gebruik. De M12 connectoren zorgen voor een veilige, betrouwbare verbinding met snelle installatie en ontkoppeling. De 4-polige configuratie ondersteunt een verscheidenheid aan elektrische en signaalbehoeften.
Deze kabelset is ideaal voor integratie in geautomatiseerde systemen waar sensoren en actuatoren betrouwbare verbindingen vereisen. Het universele ontwerp ondersteunt een breed scala aan toepassingen in de productie, assemblagelijnen, robotica en meer.
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
|---|---|
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect or disconnect under load. |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM, green or black |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 600006260 |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Female |
| UL-keurmerk: | |
| UL-kabeltype: | AWM 2661, C(RU) AWM I/II A/B |
| UL-bestand: | E315587 |
| VDE-keurmerk: | |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-SR |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 15 to 105°C |
| Codering: | A |
| Codering, zijde 2: | A |
| Geleidergrootte: | 22 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu [Bare Copper] |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Kabelnummer: | 646 |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 to 105°C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 15 to 105°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, Nickel-plated, External thread |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, Nickel-plated, Internal thread |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Thread |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Resistances, Abrasion, Impact, Weathering; Chemical Resistances to Oils, Acids, Alkalis |
| Kabeldiameter D: | Ø 5.10 mm |
| Kleur kabelmantel: | Grey |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 1.25 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RST 4-RKT 4-646/0.3M |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor / Actuator Connectors: Cordset, double ended, M12 Standard, Straight Male, 4-pole to a, M12 Standard, Straight Female, 4-pole, 250 V | 4 A; with Grey PVC 22 AWG cable |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 7 x D |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Vormdeelkleur: | Grey Transluscent |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Grey Transluscent |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL VW-1, FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Uniek Nr.: | aut600006260 |