Sensor / Actuator Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-773/10M
Fabrikantnummer:
600007283
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Sensor / Actuator Connector biedt een efficiënte en betrouwbare oplossing voor het verbinden van sensoren en actuatoren in industriële toepassingen. Ontworpen volgens de M12-normen, beschikt deze robuuste connector over een haakse vrouwelijke 4-polige uitvoering, geschikt voor 250 V en 4 A, wat zorgt voor optimale prestaties in veeleisende omgevingen. De connector is voorzien van een duurzame gele TPE 4x22 AWG-kabel die PLTC-geclassificeerd is, en biedt uitstekende flexibiliteit, hoge slagvastheid en weerstand tegen chemicaliën, slijtage en zonlicht.
Deze connector is ideaal voor situaties die een hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid vereisen, vooral wanneer de ruimte beperkt is vanwege het compacte haakse ontwerp. Met een IP65/IP67-classificatie biedt het superieure bescherming tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor gebruik in zware industriële omstandigheden. Dankzij het flexibele ontwerp en de hoge weerstand tegen diverse omgevingsfactoren is deze connector perfect voor slepkettinginstallaties en toepassingen die onderhevig zijn aan mechanische belasting.
Veelgebruikt in fabriekautomatisering, machines en buitentoepassingen, kan de Sensor / Actuator Connector temperaturen van -40°C tot 90°C aan. Het zorgt voor stabiele verbindingen met minimale contactweerstand en uitstekende isolatie-eigenschappen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor het handhaven van veilige data- en stroomverbindingen in verschillende systemen.
Deze connector is ideaal voor situaties die een hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid vereisen, vooral wanneer de ruimte beperkt is vanwege het compacte haakse ontwerp. Met een IP65/IP67-classificatie biedt het superieure bescherming tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor gebruik in zware industriële omstandigheden. Dankzij het flexibele ontwerp en de hoge weerstand tegen diverse omgevingsfactoren is deze connector perfect voor slepkettinginstallaties en toepassingen die onderhevig zijn aan mechanische belasting.
Veelgebruikt in fabriekautomatisering, machines en buitentoepassingen, kan de Sensor / Actuator Connector temperaturen van -40°C tot 90°C aan. Het zorgt voor stabiele verbindingen met minimale contactweerstand en uitstekende isolatie-eigenschappen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor het handhaven van veilige data- en stroomverbindingen in verschillende systemen.
Downloads
Specificaties
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Grey Transluscent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 8 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM, green or black |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | (UL) PLTC 105C SUN RES OR (CSA) C(UR) AWM I/II A/B 105C, 300V |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-SR |
| VDE-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Black or Orange |
| Kabelnummer: | 773 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu [Bare Copper] |
| Geleidergrootte: | 22 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-C |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 15 to 90°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 to 105°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 15 to 90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 4.98 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Properties: Excellent flexibility for C-track /drag chain, High Impact Strength, Tear & Abrasion | Resistance Properties: Chemicals such as Acids, Degreaser Solvents, Alcohol and Alkalis, Petroleum Liquids such as Oil, Gas, and Grease, Weld Spa |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, Nickel-plated, Internal thread |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor / Actuator Connector: M12 Standard, Cordset, Single ended, Angled Female, 4-pole, 250 V | 4 A; with Yellow TPE 4x22 AWG cable, PLTC Rated |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-773/10M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 1.19 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut600007283 |