Sensor / Actuator Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-771/2M
Fabrikantnummer:
600007140
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Sensor / Actuator Connector is een M12 standaard snoer met een enkelzijdig, recht vrouwelijk ontwerp met 4 polen. Deze hoogwaardige connector heeft een nominale spanning van 250 V en een stroomsterkte van 4 A, wat zorgt voor betrouwbare elektrische verbindingen. Het is voorzien van een grijze TPE 4x22 AWG kabel, die uitstekende flexibiliteit en duurzaamheid biedt in veeleisende industriële omgevingen. De connector is PLTC-geclassificeerd, waardoor deze geschikt is voor gebruik in power-limited tray cable installaties. Hij biedt een hoge contactweerstand, uitstekende isolatie en een IP65/IP67 beschermingsgraad, wat zorgt voor sterke prestaties onder verschillende omgevingsomstandigheden.
Voordelen van dit product zijn onder andere hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid, weerstand tegen mechanische stress, en bescherming tegen zware omgevingsfactoren. Het is ontworpen om bestand te zijn tegen hoge temperaturen, mechanische impact en chemische blootstelling, wat zorgt voor langdurige prestaties. De afschermende eigenschappen van de connector voorkomen elektrische interferentie, wat zorgt voor betrouwbare signaaloverdracht.
Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, sensor- en actuator toepassingen en omgevingen waar betrouwbare en duurzame elektrische verbindingen van groot belang zijn. Het kan worden gebruikt in verschillende settings, waaronder productie-installaties, geautomatiseerde assemblagelijnen en buitentoepassingen waarbij omgevingsbescherming cruciaal is.
Voordelen van dit product zijn onder andere hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid, weerstand tegen mechanische stress, en bescherming tegen zware omgevingsfactoren. Het is ontworpen om bestand te zijn tegen hoge temperaturen, mechanische impact en chemische blootstelling, wat zorgt voor langdurige prestaties. De afschermende eigenschappen van de connector voorkomen elektrische interferentie, wat zorgt voor betrouwbare signaaloverdracht.
Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, sensor- en actuator toepassingen en omgevingen waar betrouwbare en duurzame elektrische verbindingen van groot belang zijn. Het kan worden gebruikt in verschillende settings, waaronder productie-installaties, geautomatiseerde assemblagelijnen en buitentoepassingen waarbij omgevingsbescherming cruciaal is.
Downloads
Specificaties
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Grey Transluscent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 8 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM, green or black |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | (UL) PLTC 105C SUN RES OR (CSA) C(UR) AWM I/II A/B 105C, 300V |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-SR |
| VDE-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Black or Orange |
| Kabelnummer: | 771 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu [Bare Copper] |
| Geleidergrootte: | 22 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-C |
| Kleur kabelmantel: | grey |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 15 to 90°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 to 105°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 15 to 90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | Ø 4.98 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mechanical Properties: Excellent flexibility for C-track /drag chain, High Impact Strength, Tear & Abrasion | Resistance Properties: Chemicals such as Acids, Degreaser Solvents, Alcohol and Alkalis, Petroleum Liquids such as Oil, Gas, and Grease, Weld Spa |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, Nickel-plated, Internal thread |
| Lange omschrijving (#1): | Sensor / Actuator Connector: M12 Standard, Cordset, Single ended, Straight Female, 4-pole, 250 V | 4 A; with Grey TPE 4x22 AWG cable, PLTC Rated |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-771/2M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 1.19 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut600007140 |