Sealing Cap For PXM7011 Series Inline Connectors
€ 61,90
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXM7082
Fabrikantnummer:
PXM7082
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Materiaal behuizing: | Zinc Alloy - Nickel Plated |
| Type behuizingsmateriaal: | Metal Body |
| Type koppeling: | Bayonet Lock |
| Diameter over koppelring (mm): | 42mm |
| Functie: | Accessory |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Uniek Nr.: | blgPXM7082 |