Sealing Cap For Mini Series Connector PX0800
€ 2,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0811
Fabrikantnummer:
PX0811
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
40
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA) |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 26mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Accessory |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Uniek Nr.: | blgPX0811 |