SPE single ended cordset: M8 male straight 6P-M8 Code, IP65/67, XLPE
€ 41,93
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMGVS-8M-1014/10 M
Fabrikantnummer:
935100013
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De SPE single ended cordset: M8 male straight 6P-M8 Code, IP65/67, XLPE is een essentieel onderdeel binnen industriële connectiviteitsoplossingen. Ontworpen door Lumberg Automation, biedt deze enkelszijdige cordset een rechte M8 mannelijke connector uitgerust met een 6P-M8 code. Het is ontworpen voor zowel betrouwbaarheid als duurzaamheid met de IP65/IP67-classificatie, wat zorgt voor bescherming tegen stof en water. De kabelmantel is gemaakt van hoogwaardig XLPE, wat zorgt voor uitstekende isolatie en duurzaamheid onder uitdagende omstandigheden. Deze cordset kan veilig een nominaal voltage van 60V en een stroom van maximaal 4A aan, met datatransmissiecapaciteiten tot 1 Gbit/s. De connector is voorzien van een afgeschermde constructie, die elektromagnetische interferentie minimaliseert, en heeft een schroefvergrendeling voor veilige bevestiging. Ideaal voor automatisering en besturingssystemen, is deze cordset geschikt voor omgevingen die hoge prestaties en veerkracht vereisen.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 2 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 80 °C |
| Bedrijfsspanning: | < lt/ > < lt/ > 50 V AC / 60 V DC |
| Algemene afscherming (kabel): | Tinned copper |
| Artikelnummer (#1): | 935100013 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | Natural White |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Artikelomschrijving: | RSMGVS-8M-1014/10 M |
| Lange omschrijving (#1): | SPE single ended cordset: M8 male straight 6P-M8 Code, IP65/67, XLPE |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Draad kleur 02, zijde 1: | Blue |
| Nominale spanning (UL): | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 22303 |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | SPE Cordset |
| Productsubfamilie: | SPE Cordset M8 (T1 Industrial) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - +80 °C |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Materiaal kabelmantel: | XLPE |
| Kabellengte: | 10 m |
| Kabelnummer: | 1014 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Kabeldiameter D: | ø 4.80 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C (Cable +80 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 40 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Foliescherm: | Al-myler wrapping foil |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1,65 ±0.1 mm |
| Ontwerpstandaard: | IEC 63171-6 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Gegevensoverdracht: | 1 Gbit/s bis 40 m / 10 Mbit/s bis 1000 m |
| Isolatieweerstand: | ˃ 5x10^8 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut935100013 |