SPE dubbele krimptang
€ 139,12
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMGVS-8M-RSMGVS-8M-1014/40 M
Fabrikantnummer:
935100319
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De SPE dubbele krimptang is een hoogwaardige verbindingsoplossing, uitgerust met M8 mannelijke rechte 6P-M8 Code-connectoren aan beide uiteinden. Ontworpen met een robuuste XLPE-mantel en afgeschermde constructie, zorgt deze krimptang voor uitstekende bescherming en betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen. De IP65/67-classificatie garandeert bescherming tegen stof en vocht, waardoor het geschikt is voor industriële toepassingen waar duurzaamheid cruciaal is. De krimptang ondersteunt datatransmissiesnelheden tot 1 Gbit/s over afstanden tot 40 meter en 10 Mbit/s over afstanden tot 1000 meter, waardoor het veelzijdig is voor diverse datacommunicatiebehoeften.
Voordelen van deze krimptang zijn onder andere hoge weerstand tegen omgevingsfactoren, beveiligde schroefvergrendelingsmechanismen en naleving van IEC 63171-6-normen. De contactmaterialen zijn duurzaam, met CuSn-basismateriaal en Cu/Au-plating, wat zorgt voor een lange levensduur en consistente prestaties.
Toepassingen voor de SPE dubbele krimptang zijn uitgebreid in industriële automatisering, machine-interfaces en elke industriële setting die betrouwbare datatransmissie en omgevingsbestendigheid vereist. De krimptang is verkrijgbaar in verschillende lengtes om aan verschillende installatiewensen te voldoen.
Voordelen van deze krimptang zijn onder andere hoge weerstand tegen omgevingsfactoren, beveiligde schroefvergrendelingsmechanismen en naleving van IEC 63171-6-normen. De contactmaterialen zijn duurzaam, met CuSn-basismateriaal en Cu/Au-plating, wat zorgt voor een lange levensduur en consistente prestaties.
Toepassingen voor de SPE dubbele krimptang zijn uitgebreid in industriële automatisering, machine-interfaces en elke industriële setting die betrouwbare datatransmissie en omgevingsbestendigheid vereist. De krimptang is verkrijgbaar in verschillende lengtes om aan verschillende installatiewensen te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 5x10^8 Ohm |
|---|---|
| Aantal draden: | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 80 °C |
| Bedrijfsspanning: | < lt/ > < lt/ > 50 V AC / 60 V DC |
| Algemene afscherming (kabel): | Tinned copper |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | PA |
| Artikelnummer (#1): | 935100319 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | Natural White |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Artikelomschrijving: | RSMGVS-8M-RSMGVS-8M-1014/40 M |
| Lange omschrijving (#1): | SPE double ended cordset: M8 male straight 6P-M8 Code to M8 male straight 6P-M8 Code, IP65/67, XLPE |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Draad kleur 01, zijde 2: | Natural White |
| Draad kleur 02, zijde 1: | Blue |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Blue |
| Nominale spanning (UL): | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Testspanning pin - pin: | 1 kV |
| Testspanning pin - afscherming: | 2.25 kV |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 22303 |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | SPE Cordset |
| Productsubfamilie: | SPE Cordset M8 (T1 Industrial) |
| Productsubfamilie, zijde 2: | SPE M8 Cordset |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - +80 °C |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Materiaal kabelmantel: | XLPE |
| Kabellengte: | 40 m |
| Kabelnummer: | 1014 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Kabeldiameter D: | ø 4.80 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C (Cable +80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C (Cable +80 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Screw-Locking |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 40 Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 8x1: 40 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Foliescherm: | Al-myler wrapping foil |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1,65 ±0.1 mm |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 63171-6 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 63171-6 |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Gegevensoverdracht: | 1 Gbit/s bis 40 m / 10 Mbit/s bis 1000 m |
| Isolatieweerstand: | ˃ 5x10^8 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut935100319 |