SPE dubbele eindkabelset
€ 63,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMGVS-8M-SPEG20-LL-1014/5 M
Fabrikantnummer:
935100352
EAN:
04001088182776
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De SPE dubbele eindkabelset is een gespecialiseerde connectoroplossing met een M8 mannelijke rechte 6P-M8 Code aan de ene kant en een T1 Industriële mannelijke rechte 6P-LL Code aan de andere kant. Hij is ontworpen om te voldoen aan de IP65/67 en IP20 beschermingsnormen, waardoor hij ideaal is voor toepassingen die een robuuste omgevingsbestendigheid vereisen. Gemaakt van XLPE-materiaal, verzekert deze kabelset een hoge duurzaamheid en een breed werktemperatuurbereik van -40°C tot +90°C.
Deze kabelset is in staat tot hogesnelheidsdatatransmissie van maximaal 1 Gbit/s over 40 meter of 10 Mbit/s over 1000 meter, waardoor het een uitstekende keuze is voor industriële automatisering en data communicatievereisten. De connectoren beschikken over een schroefvergrendelingsmechanisme (M8) en klikvergrendeling (T1), wat zorgt voor een veilige verbinding, terwijl de vergulde contacten uitstekende geleidbaarheid behouden met een contactweerstand van minder dan 10 mOhm.
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen, is de SPE dubbele eindkabelset geschikt voor het verbinden van diverse apparaten binnen automatiseringssystemen, met stabiele prestaties onder zware omstandigheden. De afscherming zorgt voor minimale interferentie, waardoor het betrouwbaar is voor hogesnelheidsdatatransmissies.
Deze kabelset is in staat tot hogesnelheidsdatatransmissie van maximaal 1 Gbit/s over 40 meter of 10 Mbit/s over 1000 meter, waardoor het een uitstekende keuze is voor industriële automatisering en data communicatievereisten. De connectoren beschikken over een schroefvergrendelingsmechanisme (M8) en klikvergrendeling (T1), wat zorgt voor een veilige verbinding, terwijl de vergulde contacten uitstekende geleidbaarheid behouden met een contactweerstand van minder dan 10 mOhm.
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen, is de SPE dubbele eindkabelset geschikt voor het verbinden van diverse apparaten binnen automatiseringssystemen, met stabiele prestaties onder zware omstandigheden. De afscherming zorgt voor minimale interferentie, waardoor het betrouwbaar is voor hogesnelheidsdatatransmissies.
Downloads
Specificaties
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 5x10^8 Ohm |
|---|---|
| Aantal draden: | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 80 °C |
| Bedrijfsspanning: | < lt/ > < lt/ > 50 V AC / 60 V DC |
| Algemene afscherming (kabel): | Tinned copper |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | PA |
| Artikelnummer (#1): | 935100352 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | Natural White |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Artikelomschrijving: | RSMGVS-8M-SPEG20-LL-1014/5 M |
| Lange omschrijving (#1): | SPE double ended cordset: M8 male straight 6P-M8 Code to T1 Industrial male straight 6P-LL Code, IP65/67 - IP20, XLPE |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Draad kleur 01, zijde 2: | Natural White |
| Draad kleur 02, zijde 1: | Blue |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Blue |
| Nominale spanning (UL): | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 22303 |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | SPE Cordset |
| Productsubfamilie: | SPE Cordset M8 (T1 Industrial) |
| Productsubfamilie, zijde 2: | SPE T1 Industrail Cordset |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - +80 °C |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Materiaal kabelmantel: | XLPE |
| Kabellengte: | 5 m |
| Kabelnummer: | 1014 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Kabeldiameter D: | ø 4.80 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C (Cable +80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C (Cable +80 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Latch-Locking |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 40 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Foliescherm: | Al-myler wrapping foil |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1,65 ±0.1 mm |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 63171-6 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 63171-6 |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Gegevensoverdracht: | 1 Gbit/s bis 40 m / 10 Mbit/s bis 1000 m |
| Isolatieweerstand: | ˃ 5x10^8 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut935100352 |