SPE double ended cordset
€ 42,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMGVS-8M-SPEG20-LL-998/1 M
Fabrikantnummer:
935100355
EAN:
04001088182189
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De SPE double ended cordset is ontworpen voor robuuste en efficiënte datatransmissie en stroomconnectiviteit. Met M8 mannelijke rechte 6P-M8 Code naar T1 Industriële mannelijke rechte 6P-LL Code connectoren, zorgt deze cordset voor betrouwbare prestaties in industriële omgevingen. Met een IP65/67 - IP20 bescherming, biedt het uitstekende weerstand tegen stof en water. Gemaakt van duurzaam PUR-materiaal, kan het harde omstandigheden weerstaan, inclusief temperaturen van -40°C tot +90°C. De afgeschermde kabel zorgt voor minimale interferentie, waardoor datatransmissiesnelheden tot 1 Gbit/s over 40 meter en 10 Mbit/s tot 1000 meter mogelijk zijn. Met een nominale spanning van 60 V en stroom van 4A, is het geschikt voor diverse toepassingen, waaronder automatiserings- en besturingssystemen. De indrukwekkende ontwerpnormen, vervuilingsgraad en naleving van milieunormen maken deze cordset een betrouwbare en duurzame keuze.
Downloads
Specificaties
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 5x10^8 Ohm |
|---|---|
| Aantal draden: | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 80 °C |
| Bedrijfsspanning: | < lt/ > < lt/ > 50 V AC / 60 V DC |
| Algemene afscherming (kabel): | Tinned copper |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | PA |
| Artikelnummer (#1): | 935100355 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | Natural White |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Artikelomschrijving: | RSMGVS-8M-SPEG20-LL-998/1 M |
| Lange omschrijving (#1): | SPE double ended cordset: M8 male straight 6P-M8 Code to T1 Industrial male straight 6P-LL Code, IP65/67 - IP20, PUR |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Draad kleur 01, zijde 2: | Natural White |
| Draad kleur 02, zijde 1: | Blue |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Blue |
| Nominale spanning (UL): | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | SPE Cordset |
| Productsubfamilie: | SPE Cordset M8 (T1 Industrial) |
| Productsubfamilie, zijde 2: | SPE T1 Industrail Cordset |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Draadisolatiemateriaal: | PE |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - +80 °C |
| Kleur kabelmantel: | blue |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kabellengte: | 1 m |
| Kabelnummer: | 998 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C (Cable +80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C (Cable +80 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Latch-Locking |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 40 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Foliescherm: | Al-myler wrapping foil |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1,9 ±0.1 mm |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 63171-6 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 63171-6 |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Gegevensoverdracht: | 1 Gbit/s bis 40 m / 10 Mbit/s bis 1000 m |
| Isolatieweerstand: | ˃ 5x10^8 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut935100355 |