SPE double ended cordset
€ 64,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMGVS-8M-RSMGVS-8M-998/15 M
Fabrikantnummer:
935100322
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het SPE double ended cordset is ontworpen voor hoogwaardige industriële toepassingen, met aan beide uiteinden M8 mannelijke rechte connectoren. Dit product is duurzaam en betrouwbaar met een IP65/67-classificatie, wat het bestand maakt tegen stof en water. Het cordset is voorzien van een PUR-mantel die flexibiliteit en robuustheid garandeert, zelfs onder zware omstandigheden. Het is geschikt voor spanningen tot 60V en kan datasnelheden tot 1 Gbit/s binnen 40 meter overbrengen, voldoet aan de IEC 63171-6 normen en is RoHS-conform.
Het cordset is ontworpen met vertind koperen afscherming die de signaalintegriteit verbetert en elektrische interferentie vermindert. Het is geschikt voor diverse toepassingen, zoals automatiseringssystemen, machinetools en productieapparatuur. Het dubbelzijdige ontwerp biedt veelzijdige verbindingen en het schroefvergrendelingsmechanisme zorgt voor een veilige en stabiele verbinding. Beschikbaar in verschillende lengtes van 1m tot 40m, is het aanpasbaar aan uiteenlopende installatie-eisen.
Het cordset is ontworpen met vertind koperen afscherming die de signaalintegriteit verbetert en elektrische interferentie vermindert. Het is geschikt voor diverse toepassingen, zoals automatiseringssystemen, machinetools en productieapparatuur. Het dubbelzijdige ontwerp biedt veelzijdige verbindingen en het schroefvergrendelingsmechanisme zorgt voor een veilige en stabiele verbinding. Beschikbaar in verschillende lengtes van 1m tot 40m, is het aanpasbaar aan uiteenlopende installatie-eisen.
Downloads
Specificaties
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 5x10^8 Ohm |
|---|---|
| Aantal draden: | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 80 °C |
| Bedrijfsspanning: | < lt/ > < lt/ > 50 V AC / 60 V DC |
| Algemene afscherming (kabel): | Tinned copper |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | PA |
| Artikelnummer (#1): | 935100322 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | Natural White |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Artikelomschrijving: | RSMGVS-8M-RSMGVS-8M-998/15 M |
| Lange omschrijving (#1): | SPE double ended cordset: M8 male straight 6P-M8 Code to M8 male straight 6P-M8 Code, IP65/67, PUR |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Draad kleur 01, zijde 2: | Natural White |
| Draad kleur 02, zijde 1: | Blue |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Blue |
| Nominale spanning (UL): | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Testspanning pin - pin: | 1 kV |
| Testspanning pin - afscherming: | 2.25 kV |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | SPE Cordset |
| Productsubfamilie: | SPE Cordset M8 (T1 Industrial) |
| Productsubfamilie, zijde 2: | SPE M8 Cordset |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Draadisolatiemateriaal: | PE |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - +80 °C |
| Kleur kabelmantel: | blue |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kabellengte: | 15 m |
| Kabelnummer: | 998 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C (Cable +80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C (Cable +80 °C) |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Screw-Locking |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 40 Ncm, hand-tight |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 8x1: 40 Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Foliescherm: | Al-myler wrapping foil |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1,9 ±0.1 mm |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 63171-6 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 63171-6 |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Gegevensoverdracht: | 1 Gbit/s bis 40 m / 10 Mbit/s bis 1000 m |
| Isolatieweerstand: | ˃ 5x10^8 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut935100322 |