SPE M8 PCB-inzetstuk
€ 8,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKMEXS-8M-GS/A R
Fabrikantnummer:
935082002
EAN:
04001088183124
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het SPE M8 PCB-inzetstuk, recht, is een cruciaal onderdeel in PCB-assemblages, ontworpen om te solderen via rolverpakkingen. Het heeft een bereik van 7/8/9 mm afmetingen, waardoor het veelzijdig is voor verschillende toepassingen. Het inzetstuk biedt twee pinnen, een vrouwelijke connector en een recht ontwerp. Het is vervaardigd door Lumberg Automation en maakt deel uit van de SPE-receptorenfamilie. Dit inzetstuk biedt uitstekende afscherming met nikkelgeplateerde schroefdraad en kan een nominale spanning van 60V (UL) en een werkstroom van 4A (UL) aan. Met een isolatieweerstand van meer dan 5x10^8 Ohm en een testspanning van 1 kV DC pin-to-pin, zorgt het voor betrouwbare prestaties. Het contactbasismateriaal is Cu-legering met Cu/Au-platering, wat duurzaamheid en efficiëntie garandeert. Het voldoet aan de normen IEC 63171-6, IEEE 802.3bu en IEEE 802.3cg. Het inzetstuk is UL- en cULus-gecertificeerd, RoHS en China RoHS-compatibel en werkt binnen een temperatuurbereik van -40°C tot +90°C.
Downloads
Specificaties
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
|---|---|
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | SPE Receptacle M8 Insert |
| Productfamillie: | SPE Receptacles |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Shielded |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Overdrachtseigenschappen: | 4 GHz |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Testspanning pin - afscherming: | 2.25 kV |
| Testspanning pin - pin: | 1 kV |
| Bedrijfsspanning: | < lt/ > < lt/ > 50 V AC / 60 V DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Contact basismateriaal (#1): | Cu alloy |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Aansluitzijde: | Soldering |
| Codering: | SPE-6J-M8 |
| China RoHS-conform: | |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Overdrachtsnelheid: | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1 Gbit/s 2.5 Gbit/s 5 Gbit/s 10 Gbit/s |
| Ontwerpstandaard: | IEC 63171-6, IEEE 802.3bu (remote power supply over PoDL = Power over Data Line), IEEE 802.3cg (10BASE-T1) |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | SPE M8 PCB insert, straight, 7/8/9 mm, soldering in reel package |
| Artikelomschrijving: | RKMEXS-8M-GS/A R |
| Isolatieweerstand: | ˃ 5x10^8 Ohm |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40°C - +90°C |
| Uniek Nr.: | aut935082002 |